Prosinec 2009

Meryl Streep: Bojí se dceřiný svatby

30. prosince 2009 v 23:34 | Merylka |  Meryl Streep
Meryl Streep odhalila, že má strach z připravovaného svatebního dne svojí dcery. Hvězda filmu 'It's Complicated', která má dceru Mamie Gummer s manželem Donem, řekla že "není připravena" dát svoje dítě pryč, navzdory sympatiím k budoucímu zeti. "Má nejstarší dcera...Nejsem připravena, ale Benjamina Walkera mám opravdu ráda. Je to vzrušující" cituje Meryl Daily Star. Mamie a Benjamin se zasnoubili letos v říjnu, po osmnácti měsíčním vztahu.Meryl Streep: Erotické scény budu točit i po šedesátce

29. prosince 2009 v 22:49 | Merylka |  Meryl Streep
Přestože oslavila šedesátku nemá Meryl Streepová problém ukazovat se nahá před kamerou. Erotické scény točila letos s kolegou Alekem Baldwinem a přiznává, že budou pro někoho možná trochu šokující. Nejde totiž o žádný sex mladého páru s dokonalou postavou. Ale hvězda filmu Nějak se to komplikuje věří, že jsou to scény o to autentičtější.

"Sexuální scény, milostné scény. Ano, v tomto věku je neobvyklé točit milostné scény, milovat se před kamerou. Jo, je to neobvyklé. Ale to jen dokazuje, jak jsme zaostalí. Protože, víte, pořád žijeme. Jsme to vy a já, je to autentické," uvedla Meryl v rozhovoru o natáčení.

Hollywoodská morálka jí pak připadá absurdní, i když v ní pracuje už přes třicet let. "Celá ta myšlenka, že musíte vypadat určitým způsobem a mít určitý věk, abyste si zasloužili lásku, je zcela trapná. Milujeme, co milujeme. Nezáleží na tom, jaké máme tělo. Je vzrušující, když vidíte na obrazovce skutečné lidi," dodala Meryl.

Tento článek sem našla u Terky a Ginger.

Štědrý den

26. prosince 2009 v 10:55 | Merylka |  Novinky na blogu
Tak jaký ste měly štědrý den? A co ste dostaly? Napište mi to prosím do komentářů. x) já vám taky napíšu co sem dostala.
Takže sem dostala:

Hrneček s Meryl
Tričko s Meryl
Kalendář s Meryl
Notebook
sluchátka + mikrofon
prstýnky,naušnice a řetízek
župánek
a pak nějaké hadříky.

Když se mi to povede dostat do notebooku tak vám sem dám fotečky! A co ste tedy dostaly vy? x)

Merry (Meryl) Christmas!

24. prosince 2009 v 14:43 | Merylka |  Novinky na blogu
Všem vám přeji Krásné a Veselé Vánoce a hodně dárků a hlavně HLAVNĚ to zdraví! Doufám že sem strefila i ty o se nezapsaly! x)

Fanouškům Meryl přeji MERYL CHRISTMAS
A ostatním přeji MERRY CHRISTMAS