Srpen 2011

Jak to bude dál aneb internát

30. srpna 2011 v 23:22 | Merylka |  Novinky na blogu
Jak všichni víte 1.září nám začíná škola. =( Já jsem tenhle rok ukončila Základku a jdu na Střední zdravotní v Mladé Boleslavi. Kvůli mostům, které se tu staví mám špatné autobusové spojení musím být tedy na internátu. Ale přála jsem si tam být a jsem ráda, že mi to vyšlo. Podle informací tam přístup na internet mít budu ale problém je, že vše potřebné k článkům a tak mám v notebooku. Takže...nevím. Když se objeví nějaké nové fotky, nebo novinky o natáčení tak to sem samozřejmě dám. A teď důležité pro Affs - Budu obíhat jen o sobotách!! Nevím jak to budu stíhat... je to moje první zkušenost se Střední školou a navíc s internátem. Tak mi držte palce a doufám, že to bude probíhat hladce. =)
Vaše Merylka ♥
P.S.: Odjíždím už zítra v 17:00 takže tohle je do soboty můj poslední článek. Takže vám chci popřát úspěšný start do nového školního roku a hodně jedniček a pochval. =) Držím palce ♥

The View | 7.8.2009

30. srpna 2011 v 23:15 | Merylka |  2009

A opět tu máme Meryl ve svém známém černo-bílém kostýmku, vížně by už někdy mohla obněnit svůj šatník, protože už je to celkem i nuda :D V téhle show se Meryl oběvila společně s Amy Adams a Norou Ephron a samozřejmě to bylo kvůli propagaci filmu Julie & Julia. Tuhle show mám opravdu moc ráda :)

image host image host image host image host

Zpívám živě: Hlasy z "Díra ve zdi Campu"

30. srpna 2011 v 23:11 | Merylka
Paul Newman otevřel "Díra ve zdi Campu" v roce 1988. Dětský tábor, kde jsou děti, kterým choroby ohrožují život a tady mají možnost na chvíli zapomenout na bolest a strach z nemocí. V roce 1990 Lithwick Berger začal na táboře program s poezií, která dovolila dětem mluvit o své nemoci s upřímností. Uslyšíme o jejich životě, nučíme se jejich názory a vyslechneme si jejich příběhy a básn převyprávěné Whoopi Goldberg, Joanne Woodward, Cicely Tyson, James Naughton, Danny Aiello, Kathie Lee Gifford, Meryl Streep, Robin Williams a John Ritter.

Good Morning America | 3.8.2009

29. srpna 2011 v 23:11 | Merylka |  2009

Opět si Meryl na sebe vzala svůj oblíbený černo-bílý kostýmek a opravdu jí to moc slušelo. V téhle show se objevila 3.srpna 2009 v ten den oslavila narozeniny i její dcera Mamie Gummer. Jelikož tam bylo kvůli propagaci filmu Julie & Julia, kde hraje slavnou kuchařku Julii Child, tak toho moderátorka využila a poprosila Meryl jestli by neudělala palačinky :D

image host image host image host image host

Padesát básní od Emily Dickinson

29. srpna 2011 v 23:07 | Merylka
Emily Dickinson byla talentovaná básnířka, napsala téměř 1800 známých kusů. Po její smrti v roce 1886, její sestra objevila 1775 básní svázených v malých baleních - sbírka, která je nyní považována za jednu z nejlepších básní v anglickém jazyce. Padesát nejpronikavějších a zasvěcených prácí Dickinsonové jsou shrnuty ve svazku a v této chvályhodné série. Mezi mnoho pokladů z této kolekce jsou například "Andělé v časných ranních hodinách" a "Vaše bohatství mě naučilo chudoby". Čtou je oceněné herečky Amy Irving, Jill Eikenberry, Nancy Kwan, Melissa Manchester, Alfre Woodard, Sharon Stone, Jean Smart, Meryl Streep a Daphne Zuniga.

The Tonight Show with Conan O'Brian | 28.7.2009

29. srpna 2011 v 0:03 | Merylka |  2009

Meryl se v této show zmiňuje o natáčení Julie & Julia nebo o natáčení Vzpomínek na Afriku, kde vypráví legendární příběh o tom, jak jí málem napadl lev. Také v show ukázala jako skvěle umí hrát na harmoniku :D Měla na sobě ty úžasné červené šaty, které jí opravdu sluší :)

image host image host image host image host

Vášeň: Ženy o ženách

28. srpna 2011 v 23:57 | Merylka
Práce, láska, rodina, sex, a politika. Na této nahrávce pozoruhodná společnost žen dodává jednotlivým pohledům na ženy vášeň. Z jejich práce čtou Gloria Steinem (Revolution zevnitř), Carrie Fisher (Surrender Pink), Amy Tan (The Kitchen žena Boží), Blanche Wiesen Cook (Eleanor Rooseveltová, sv. I) a Erica Jong (strach z padesáti a stát se světlo). Oscarová herečka Meryl Streep čte výber děl od Sary Maitland, Virginie Woolfové a Katherine Mansfield.

Times Talks | 25.7.2009

27. srpna 2011 v 22:24 | Merylka |  2009

Musím říct, že Meryl tam vypadá naprosto úchvatně! Ten skvětlý top jí dělá mladší a pořád se na těch fotkách směje :D Na fotkách s ní můžete vidět Stanleyho Tucciho nebo Noru Ephron.

image host image host image host image host

Noc před Vánocemi

27. srpna 2011 v 22:17 | Merylka
Krásná verze Clementa C. Moore klasická báseň "Noc před Vánocemi". Následovaná koledami a originální hudbou napsanou a hranou hudebníky včetně Christa Churche a Van Dyke Parks. Meryl Streep recituje báseň s velkou pohodlností a flexibilností. tepla a hlasové flexibilitě. Meryl Streep nahrála Noc před Vánocemi a dvě vánoční písně "It Came Upon a midnight clear" a Away in a Manger".


Pro naše děti

26. srpna 2011 v 22:22 | Merylka
Žádné jiné hvězdné charitativní album se nepochlubil působlivěji než album "For our children". Album obsahuje dvacet písní od známých umělců například Bruce Springsteen, Paula Adbul, Meryl Streep, Bob Dylan, Sting a Barbra Streisand. Věškerý výtěžek z alba "For our children" půjde na Pediatrickou AIDS nadaci. Nadace byla založena v roce 1988 Elizabeth Glaser, Susan DeLaurentis a Susan Zeegen. Glaser, manželka herce Paul Michael Glaser se nakazila virem AIDS v roce 1981 když dostala krevní transfuzi při porodu jejich dcery Ariel, která zemřela na AIDS ve věku 7 let. Meryl Streep na album nazpívala píseň "Gartan Mother's Lullaby".


"Železná lady": Životopisný film s Meryl Streep jako Margaret Thatcher čerpá zlobu ve Velké Británii

25. srpna 2011 v 22:38 | Merylka |  Meryl Streep
Pokud se spor rovná s pokladnou, pak "Železná lady", životopisný film o Margret Thatcherové, má zaděláno na slibný začátek v rybníku. Podlé zpráv v britském deníku The Daily Mail, byli přátelé Thatcherové, kteří se zúčastnili již promítání v sobotu rozhořčeni, když viděli bývalou premiérku zmatenou v jejím stáří.

Krejčí Gloucester

25. srpna 2011 v 22:34 | Merylka
Meryl Streep vypráví tento potěšující příběh o skupině myší, kteří přijdou na pomoc splněním termínem Vánoc. Krejčí Gloucester už nemá hedvábné vlákno, díky své zlobivé kočce Simpkin - ale slíbil dokončit starostův svatební oblek na Štědrý den! S pomocí některých speciálních přátel zjistí, že určitý druh se často vrací. Krejčí Gloucester získal nominaci na Grammy v roce 1989 v kategorii "Nejlepší album pro děti".
Nightline | 2.2.2009

23. srpna 2011 v 22:05 | Merylka |  2009

Meryl tu byla 2.února 2009 =) Moc se mi líbí ta druhá fotka =) Ten její úsměv je kouzelný ♥

image host image host

The Tale of Mr.Jeremy Fisher/Peter Rabbit

23. srpna 2011 v 22:01 | Merylka
Příběh pana Jeremyho Fishera a příběh Petera Rabbita jsou dvě animované adaptace příběhů Beatrix Potterová, které vypráví Meryl Streep a animuje David Jorgenson. V prvním z těchto příběhů, pan Jeremy Fisher ukazuje přesvědčivě, že obojživelné manévry můžou být těžké, i když nejste Marine. Pan Fisher, který žije v malém vlhkém domě mezi blatouchy na okraji rybníka, je velmi správná žába, za každou cenu trvá na parádě. Panu Fisherovi klesnou oční víčka a nosí formální oděv, a to i při lovu.Lyle Maysová, která dodává hudbu pro oba příběhy, nabízí jazzový doprovod pro Petera, který má větší smysl k životu. Vypravěčka Meryl Streep se rozhodla dát do hlasu pana Fishera náznak povýšenosti. Obě pohádky získali nominaci na Grammy v roce 1989 v kategorii "Nejlepší album pro děti".


'Mamma Mia!' Press Junket - Tokyo | 22.1.2009

22. srpna 2011 v 23:09 | Merylka |  2009

Ještě tu mám pro vás dodatečně fotky z ledna roku 2009, kdy Meryl byla v Toyku propagovat muzikál Mamma mia!. Fotky pocházejí z rozhovoru a bohužel nejsou v zrovna velké kvalitě, ale aspoň něco :)

image host image host image host image host