Září 2011

Jak by Meryl Streep vypadala po plastice?

30. září 2011 v 22:50 | Merylka
Určitě každého z vás zajímá, jak by Meryl vypadala po plastice nosu a brady, na kterou Meryl odmítá jít, protože sama říká, že nos je její poznávací znamení. =) Tak se podívejte na tuhle fotku a uvidíte sami. ;o)
imagebam.com Tak co? Líbí se vám Meryl teď nebo by jste chtěli, aby šla na plastiku? =)

Rachel Carson’s Silent Spring

30. září 2011 v 22:42 | Merylka

The American Experience: Rachel Carson's Silent Spring

Režie: Neil Goodwin
Distributor: PBS Television
Délka: 60 minut
Premiéra: 8.února 1993

Popis:
Tento film kombinuje úryvky z dopisů, knih, televizních programů, a archivní záběry s rozhovorů s Carsonovou. Film zkoumá konflikt, který je v knize zaostřen: konflikt mezi mnohými, kteří věřili, že technologie by mohla léčit všechny nemoce a že příroda může být kontrolovatelná.

Age 7 in America

29. září 2011 v 22:14 | Merylka
Tenhle zvláštní dokument se dívá na Ameriku očima 19-ti leté skupiny. Předměty, které patří do vzdělávání jsou kriminalita, aktuální události, etika, náboženství, peníze, manželství, a naděje do budoucna.

Arctic Refuge: A Vanishing Wilderness

28. září 2011 v 23:06 | Merylka

Arctic Refuge: A Vanishing Wilderness

Režie: Christopher N. Palmer
Distributor: ???
Délka: 60 minut
Premiéra: 19.srpna 1992

Popis:
V pozdním jaru každý rok pobřežní plání Arktidy National Wildlife Refuge je místo mimořádné shromáždění zvířat. Nyní těžby ropy a plynu chce vrtat na stejné 100-mílový úsek, na posledním zbývajícím severním pobřeží divočiny.

Harold Clurman: A Life of Theatre

27. září 2011 v 22:51 | Merylka

Harold Clurman: A Life of Theatre

Režie: Thomas Klein a Alan Kaplan
Distributor: Films for the Humanities and Sciences
Délka: 60 minut
Premiéra: 3.července 1989

Popis:
Jako zakládající člen a ředitel divadelní skupiny, Harold Clurman pomohl zvýšit emoční citlivost a sociálního povědomí amerického dramatu. Tento klasický dokument, vyprávěný Meryl Streep, líčí Clurmanovu uměleckou cestu tunelem zřídka viděných archivních filmů a rozhovory s režisérem vnitřního okruhu, osobnosti z poloviny 20. století.

Power Struggle

26. září 2011 v 23:03 | Merylka

Power Struggle

Režie: Roger Weisberg
Distributor: PBS Television
Délka: 60 minut
Premiéra: 9.prosince 1985

Popis:
"Power Struggle" se zabývá problémy, které nadále spoléhají na Americké o konvenční energetické zdroje a ilustruje inovativní opatření, které provádějí veřejné služby, ropných společností a nezávislými producenty v celé zemi k výrobě energie z alternativních zdrojů.


TRAILER


Příběhy z Hollywoodu: Meryl Streep kašle na to, jak vypadá

25. září 2011 v 22:26 | Merylka |  Meryl Streep
Podle filmových odborníků patří mezi nejlepší filmové herečky všech dob. Potvrzuje to i šestnáct nominací na Oscara.

The 4th Rome Film Festival - 'Julie & Julia' Screening | 22.10.2009

25. září 2011 v 22:24 | Merylka |  2009

K večeru hned po konferenci se konalo promítání samotného filmu Julie & Julia. Meryl vypadala naprosto fantasticky! Ty černé koktejlové šaty jí vážně moc sluší. Do Itálie jí doprovodil její manžel Don Gummer a ty jejich společné fotky jsou tak kouzelné, je krásné, že i po tolika letech tvoří tak krásný pár a je vidět, že se vážně milují :) Hned po promítání se konala konverzace s Meryl, kde odpovídala na otázky divákům a hned poté charitativní večeře, takže program měla vážně nabitý :)

image host image host image host image host

The Colors of Hope

25. září 2011 v 22:20 | Merylka

The Colors of Hope

Režie: David Grubin
Distributor: Amnesty International
Délka: 20 minut
Premiéra: 1985

Popis:
20-minutový dokument produkovaný Davidem Grubinem pro Amnesty International, o dvou mladích argentincích, kteří byli uvězněni za politické aktivity. Nyní žije v New Yorku se svým synem, který se narodil ve vězení. Ke konci jeho let odnětí svobody, kdy podmínky mírně polevily, Juan Carlos Rodriguez poslal vesele barevné výkresy dětí, zvířat a hmyzu na Patricio, a jsou zde v vtipné animace Maureen Selwood. Jedná se opravdu o barvy naděje.

In Our Hands

24. září 2011 v 23:07 | Merylka

In Our Hands

Režie: Robert Richter, Stanley Warnow
Distributor: Richter Videos
Délka: 60 minut
Premiéra: 16.února 1984

Popis:
Tento dokument se týká kompilace masivního anti-nukleárního míru, který se konal v březnu v New Yorku 12. června 1982, včetně přípravků, které vedly až k pochodu a rozhovory se týká, a odborníky na problematiku míru, stejně jako Japonci, kteří přežili atomové bomby útoky na Hirošimu a Nagasaki ve druhé světové válce. Producenti, Robert Richter a Stan Warnow se plynule napojit, společně názory na protestní pochod, jeho řečníci a hudebníci, natočili více než 40 samostatných jedinců.

Eight Minutes to Midnight

23. září 2011 v 21:53 | Merylka

Eight Minutes to Midnight

Režie: Mary Benjamin
Distributor: ???
Délka: 60 minut
Premiéra: 13.července 1981

Popis:
Natáčel v letech 1978 a 1980, po dobu diskuse o budoucnosti jaderné energetiky, tenhle film je portrétem ženy, která se stala mezinárodní postavou v hnutí za jaderné odzbrojení. Vypráví příběh o pediatričce, autorce a aktivistce Dr. Helen Caldicottová a její snaze informovat a probudit veřejnost na zdravotní nebezpečí.

Mamie Gummer in The Ward

22. září 2011 v 22:22 | Merylka |  Moje videa
Tenhle horror mě opravdu zaujal a zaujal mě i výkon Mamie, která byla opravdu úžasná a tak jsem vytvořila video. Jen varuji, že na konci je krvavá scéna =D Písničku pro tohle video jsem zvolila Alone od Celiné Dion. =) Tak snad se vám video líbí =)

Visions Within

22. září 2011 v 22:20 | Merylka
Skladatel Robert Lepley odkazoval dávnou minulost s přítomností v této praci s hlasy. Zpěv je poháněn do fascinující oběžné dráhy a tradiční chorály jsou transformovány do skupin tónu. Meryl Streep přináší hluboký mystický výklad básní Rainer Maria Rilke. Její hodnoty se střídají s hudbou. Meryl Streep a Robert Lepley předtím pracovali spolu na "Starobylé věži".

Filmy, které by nevznikly bez módy. Kde by byl ďábel bez Prady?

21. září 2011 v 21:53 | Merylka |  Meryl Streep
Máte volný dnešní večer a přemýšlíte, v čí společnosti ho strávíte? Nabízíme vám výběr mezi klasickou kráskou Audrey Hepburn, stylovou Francouzkou Audrey Tautou a půvabnou Anne Hathaway s drsnou Meryl Streep v zádech.

The 4th Rome Film Festival - Photocall & Conference | 22.10.2009

21. září 2011 v 21:53 | Merylka |  2009

Meryl byla pozvaná na 4.ročník filmového festivalu v Římě, kde proběhla premiéra filmu Julie & Julia, kde si odnesla ocenění za celoživotní dílo filmovému průmyslu. První den, kdy byla na festivalu se konala konference k filmu, kam si oblékla šedivý komplet, který jí vážně moc slušel. :)

image host image host image host image host