Prosinec 2012

Oscar Nominee Party at Tavern on the Green

30. prosince 2012 v 22:45 | Merylka
Meryl se dostavila i na party nominovaných. Společně s Meryl můžete na fotkách vidět herce Ala Pacina (Kmotr), který byl kamarádem Meryliného zesnulého snoubence Johna Cazala (Kmotr). A nebo tam můžete vidět malého Justina Henryho, který hrál filmového syna Dustina Hoffmana a Meryl ve filmu Kramer vs. Kramer. =)

Academy Awards 1980

30. prosince 2012 v 0:46 | Merylka
Meryl si roku 1980 odnesla svého první Oscara za vedlejší roli ve filmu Kramer vs. Kramer. Ironií je, že roli, za kterou získala Oscara vůbec neměla hrát. Naštěstí jí, ale hrála. Na Oscary jí doprovodil její manžel Don Gummer, se kterým v tu dobu měla už skoro půlročního syna Henryho. Meryl byla ze své první výhry, tak nadšená, že svého Oscara zapomněla na toaletách. =D

Academy Awards Nominees Luncheon

28. prosince 2012 v 22:42 | Merylka
Meryl 13.dubna 1980 získala svou 2. nominaci na Oscara za film Kramer vs. Kramer, kde si zahrála vedlejší roli Joanny Kramer. Na akci jí doprovodil její manžel Don, který na fotkách bohužel není vidět. =)

Vyhodnocení kontroly Affs

23. prosince 2012 v 22:16 | Merylka |  Novinky na blogu

Zapsali se a zůstávají:

http://www.merylstreep01.blog.cz/
http://formeryl.blog.cz/
http://demi-lovato1992.blog.cz/
http://iheartsarah.blog.cz/
http://amseyfried.blog.cz/
http://pandora-navi.blog.cz/
http://jessica-alba-online.blog.cz/
http://celinka1.blog.cz/
http://www.mugglespace.blog.cz/
http://lovely-annehathaway.blog.cz/
http://streepmeryl.blog.cz/
http://www.bones-czech.blog.cz/
http://rachelweisz.blog.cz/
http://jennifer-aniston-fansite.blog.cz/
http://k-stewart-fan.blog.cz/
http://www.bestmeryl.blog.cz/
http://vsekolemfilmu.blog.cz/
http://emmawatsonfan.net/
http://www.sarinka1703.blog.cz/
http://dansmarue.blog.cz/
http://jovovich-fans.blog.cz/
http://fantasie-rowanatkinson.blog.cz/
http://wildatheart.blog.cz/
http://the-walkingdead.blog.cz/

33rd Annual BAFTA Awards

16. prosince 2012 v 22:50 | Merylka
Pouze dvě fotky a na obou je Meryl se svým manželem Donem Gummerem. =)

Meryl Streep je nominovaná na Golden Globe

14. prosince 2012 v 21:57 | Merylka |  Meryl Streep
Musím pogratulovat Meryl k nominaci na Golden Globe v kategorii nejlepší herečka v muzikálu nebo komedii. Meryl byla nominovaná za roli Kay ve filmu Druhá šance (Hope Springs), který nedávno vyšel v Americe na DVD. Mezi další nominované herečky v této kategorii patří Emily Blunt (Salmon Fishing in the Yemen), Judi Dench (The Best Exotic Marigold Hotel), Jennifer Lawrence (Silver Linings Playbook) a Maggie Smith (Quartest). Druhá šance má pouze jednu nominaci a to jen tu Merylinu. Musím také oznámit, že je to její 27.nominace na Golden Globe. Takže jí ještě jednou chci pogratulovat a budu jí držet palce! =) Golden Globes se budou předávat během živého vysílání 13. ledna 2013.

Kramer vs. Kramer Premiere - London

14. prosince 2012 v 21:45 | Merylka
Meryl se stejně jako spousta dalších celebrit setkala i s královnou Alžbětou II., která ještě teď vládne Anglii. =) Na fotkách můžete Meryl vidět s královnou, manželem Donem nebo s Dustinem Hoffmanem. =)

Kontrola Affs!

2. prosince 2012 v 22:45 | Merylka |  Novinky na blogu
Neohlášená kontrola...Alespoň jednou za rok se to udělat musí. Prosím, aby se zapsali všichni krom těch, kteří jsou nový a nebo mají pozastaveno. Ovšem když se budete chtít zapsat, tak klidně můžete =) Napíšu je sem, pro jistotu. =)

Nemusí se zapisovat (ale když budete chtít, tak můžete):
Elisabetta (Hiatus)
Angie (New)
Sonja (New)
Katka (Pozastaveno)
Everlinet (Pozastaveno)
Dems* (New)
Kelsey (New)

A pro ty, kteří tam nejsou napsaní, tak stačí když mi do komentářů jen napíšete tohle:
• Přezdívka
• Blog

Budete na to mít asi cca 14 dní, tak doufám, že se zapíší všichni. =)

Fotka měsíce - Leden 2013

2. prosince 2012 v 22:36 | Merylka |  POTM
Pro fotku měsíce na leden budete vybírat ze tří fotek. Dvě jsou černobílé a na jedné je Meryl s herečkou Lindsay Lohan. =)

Téma: Photoshoot 2006

č.1

POTM - Prosinec 2012

2. prosince 2012 v 22:29 | Merylka |  POTM
Fotkou měsíce za Prosinec se stala fotka č.3 =)
č.1 ... 2 hlasy
č.2 ... 4 hlasy
č.3 ... 6 hlasů

Fotka měsíce Prosinec 2012

Šaty roku 2012

2. prosince 2012 v 22:25 | Merylka |  Novinky na blogu
Mám nějakou anketovou náladu =D Řekla jsem si, že by nebylo špatné, kdyby jste hlasovali pro šaty roku 2012. =) Tedy šaty, které na sobě měla Meryl tenhle rok. =) Vybrala jsem jich celkem 12, takže máte z čeho vybírat. =) Ty šaty, které vyberete s námi budou celý rok 2013 v menu. =)

Anketa o dess na Leden 2013

2. prosince 2012 v 21:59 | Merylka |  Novinky na blogu
Rozhodla jsem se udělat anketu o dessing na Leden 2013. Bude to jen na vás. =) Rozhodnete jaký dessing by jste v Lednu tady chtěli mít. Budete vybírat z dessů, které vyrobila Lucka a které tu tenhle rok byli. =) Je to jen na vás a máte na to celý prosinec. =)

Dessing na Prosinec 2012

2. prosince 2012 v 21:34 | Merylka |  Novinky na blogu
Dobrý večer přeji. =) Určitě jste si všimli nového vzhledu, který mi udělala opět moje kamarádka Lucka, takže jí za to opět strašně, strašně, strašně moc děkuji!!! Chtěla jsem, aby byl dess vánoční když se už ty Vánoce zase blíží a tak jsem Lucku poprosila, zda by mohla dessing udělat s fotkama z filmu Řada nešťastných příhod, kde si Meryl zahrála tetu Josefínu. Je to taková "černá pohádka". A pohádky patří k Vánocům =) Já jsem z něho nadšená, mě se moc líbí. Jak vám?
Od příštího roku jsem se rozhodla trochu něco pozměnit, určitě jste si všimli, že teď přidávám Merylininé fotky za mlada, je to tím, že jsem se rozhodla změnit galerii a přizpůsobit to tak, aby to bylo přehlednější a lepší. Také teď celkové upravuju veškerou práci Mamie. S jejíma seriálama jsem už skoro u konce a zbývá mi jen divadlo a potom se hned vrhnu na Grace. =)
imagebam.com

Hasty Pudding Woman of the Year Award

1. prosince 2012 v 23:00 | Merylka
Pouze tři fotky, které jsou celkem kvalitní a hezké. Vždy jsem obdivovala fotku s tím balónkem, který má Meryl přidělaný na brýlích a je na něm napsáno Meryl Streep. =)