Květen 2013

Trailer - August: Osage County

19. května 2013 v 14:23 | Merylka
Tak a je to tu. =) Konečně zde máte první trailer k novému filmu s Meryl, který nese název August: Osage County. Meryl je tam úžasná, takový vtipný flegmatik. =D Strašně moc se mi tam líbí. Ve filmu hrají znamý herci jako například: Julia Roberts (Pretty woman), Ewan McGregor (Moulin Rouge), Chris Cooper (Americká krása) nebo Dermot Mulroney (Dokonalá partie). Tak se podívejte, ať víte, na co se těšit =)


Women in the World Summit - Day 1

19. května 2013 v 14:17 | Merylka |  MS - Appearances 2013

Meryl se jako každý rok zůčastnila Women in the Wolrd Summit, je to vlastně taková akce na podporu žen po celém světě, které potřebují pomoc. Meryl je řečníkem skoro každý rok a tenhle rok nebyl vyjímkou. Na akci jí doprovodila její nejmladší dcera Louisa, kterou můžete vidět na dvou fotkách, pokud budete pozorný. =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mamie at the Grove

19. května 2013 v 14:06 | Merylka
Mám tu pro vás paparazzi fotky z roku 2012, kdy Mamie si vyrazila s Benem ven. Bylo to ještě v dobu, kdy Mamie a Ben byli spolu. =)

PUNK - Chaos To Cotoure

19. května 2013 v 13:59 | Merylka
Nemůžu si pomoc, ale na těchto fotkách mi Mamie hrozně moc připomíná Meryl. Vážně dost mi jí připomíná a navíc tu vypadá božsky! Ty šaty jí ohromně sluší a i ten účes je dokonalý! Vypadá tu prostě skvěle! =)

Moje krásná učitelka - Trailer

19. května 2013 v 13:51 | Merylka


Moje krásná učitelka - Stills

19. května 2013 v 13:44 | Merylka
imagebam.com

Dancing at Lughnasa Premiere

19. května 2013 v 13:41 | Merylka

Tváře jako slabikáře: Nicole Kidman to přehnala s botoxem

19. května 2013 v 13:36 | Merylka |  Nicole News
Někdo umí stárnout s grácií, někdo se s přibývajícími lety a vráskami vyrovnat neumí. Tím druhým případem je hollywoodská herečka Nicole Kidman (45), která podlehla botoxové mánii.

Druhý plakát k filmu "August: Osage County"

18. května 2013 v 17:15 | Merylka
Konečně se novinky jen hrnou! Objevil se totiž druhý plakát k novému filmu, ve kterém hraje Meryl! =) Mě se víc líbí tenhle než ten před tím. (Na první plakát se můžete podívat TADY). Věřím, že film bude stát za to! Vypovídá tomu hodně hvězdné obsazení a také samozřejmě trailer! Na trailer se můžete těšit zítra, alespoň si pořádně prohlédnete Meryl, jak ve filmu vypadá, vážně to stojí za to! =D Jen doufám, že se objeví ještě nějaký plakát s herci. =)

imagebam.com

ANN Opening Night

18. května 2013 v 17:10 | Merylka |  MS - Appearances 2013

Škoda, že je jen tak málo fotek a pár je jich i mázlých, ale jsem ráda i za to. S Meryl můžete vidět třeba herečku Holland Taylor (ta v bílém), hrála v seriálu Dva a půl chlapa, určitě víte koho ;o) A také s Meryl můžete vidět bývalého prezidenta Spojených států Billa Clintona a jeho manželku Hillary Clinton, ti patří mezi veliké přátele Meryl. =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'The Great Gatsby' - Premiere in NY

18. května 2013 v 17:00 | Merylka
Mamie se hned první den v květnu zůčastnila premiéry filmu Velký Gatsby, která se konala v New Yorku. =) Moc jí to slušelom a musím říct, že už jsem si na její kratší vlasy zvykla, začalo se mi to i líbit =) Možná je to vážně jen o zvyku.

Taping of ''Late Night with Jimmy Fallon'' (2012)

18. května 2013 v 16:53 | Merylka
V roce 2012 byla Mamie pozvána do Noční show Jimmyho Fallona, tahle akce mi nějak utekla, abych pravdu řekla =D Pokusím se sehnat i nějaké video a doufám, že ho seženu, ale zde máte zatím fotky. =)

Moje krásná učitelka - Posters

18. května 2013 v 16:45 | Merylka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje krásná učitelka - Info

18. května 2013 v 16:41 | Merylka
Originální název: Larry Crowne
Český název: Moje krásná učitelka
Žánr: Komedie/Drama/Romantický
Rok: 2011
Hodnocení na CSFD: 56%
Režie: Tom Hanks
Role: Natalie CalimerisPopis:
Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry zjišťuje, že bez vzdělání dobrou práci nezíská, a proto se rozhodne pro návrat do školních lavic. Chce si rozšířit své obzory, ale hlavně získat lepší kvalifikaci pro své budoucí povolání. Ve škole se zapíše do hodin komunikace a nečekaně se zamiluje do své učitelky Mercedes (Julia Roberts), která ve svém osobním životě řeší spory s manželem. Obyčejný mužský jako Larry, který má mnoho důvodů se domnívat, že jeho život se zastavil, dostane životní lekci: Když si myslíš, že vše co mělo smysl už Tě minulo, objevíš důvod proč žít.