Květen 2014

The Giver - First (Cast) Poster

31. května 2014 v 22:49 | Merylka
Nedávno se objevily první plakáty k novému filmu The Giver, jsou to plakáty s herci. Na každém plakátu je nějaký výrok, který řeknou ve filmu. Dávám Vám sem jen plakát s Meryl, ale pokud by Vás zajímaly i ostatní, tak se podívejte Tady. :)
Meryl má na plakátě napsaný tento výrok:
"When people have the power to choose, they choose wrong."
("Když lidé mají moc si vybrat, vyberou si špatně.")

imagebam.com

Meryl Streep on Jimmy Kimmel Live! and Ellen Show

31. května 2014 v 22:42 | Merylka |  MS - Appearances 2014

Meryl se objevila hned na začátku tohoto roku ve dvou mých naprosto nejoblíbenějších talkshow! Nejdříve zavítala do show komika Jimmyho Kimmela a po pár dnech navštívila i Ellen Show. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Meryl Streep - Photoshoots (1980)

31. května 2014 v 22:19 | Merylka

Jelikož se mi sem nechtělo dávat všechny fotky z photoshootu, tak jsem vybrala šest fotek, každá je z jiného shootu a když na některý obrázek kliknete dostanete se rovnou do celého alba se všemi fotkami. :) Mojí nejoblíbenější fotkou je skákající Meryl :)

21.dubna 2014 - Dior Beauty Operation Smile Luncheon

31. května 2014 v 22:10 | Merylka

Mamie se zůčastnila módní akce Dior Beauty, na které se setkala s herečkou Diannou Argon, kterou můžete znát hlavně ze seriálu Glee. Bohužel jsem našla jen tři fotky.

Sophiina volba (1982) - Trailer

31. května 2014 v 22:03 | Merylka

Filmová videa - Sophiina volba (1982)

31. května 2014 v 22:02 | Merylka

Sophiina volba (1982) - Trailer

Sophiina volba - Film scene 0.1

Popis scény: Stingo (Peter MacNicol) se snaží od Sophie (Meryl Streep) zjistil její minulost.

Sophiina volba - Film scene 0.2

Popis scény: Stingo (Peter MacNicol) a Sophie (Meryl Streep) uspořádají pro Nathana (Kevin Kline) oslavu za účelem jeho nového obejvu. Oslava se však zvrtne, jelikož Nathan je zdrogovaný a začne urážet své přáele včetně Sophie, které připomíná Osvětim.

Sophiina volba - Film scene 0.3

Popis scény: Sophie (Meryl Streep) se sprchuje a vyruší jí polský vězeň, který jí prosí, aby ukradla radio. Ona chce od něj naoplátku, aby zjistil jestli její syn stále žije.

Sophiina volba - Interview (1982)

Popis: Bobbie Wygant v roce 1982 udělal s Meryl Streep interview o filmu Sophiina volba.

Sophiina volba - Dokument (2001)

Popis: Dokument "Death Dreams of Mourning" z roku 2001 se zabývá natáčením filmu Sophiina volba a zahrnuje rozhovory s herci a štábem filmu.

Sophiina volba - Anniversary Roundtable (2014)

Popis: Výňatek diskuse u kulatého stolu o filmu Sophiina volba, k příležitosti 30.výročí od natočení filmu a první vydání na Blu-Ray.

S milenkou exmanžela jsem se usmířila, přiznala Emma Thompsonová

31. května 2014 v 22:02 | Merylka |  Emma News
Herečka Emma Thompsonová poprvé promluvila o aféře svého exmanžela Kennetha Branagha. Jejich šestileté manželství skončilo kvůli nevěře, když se herec zapletl s kolegyní Helenou Bonham Carterovou.

The Homesman - First film scene & Stills

24. května 2014 v 10:43 | Merylka
Objevila se první scéna z filmu The Homesman, ve které figuruje naše Meryl! :) Ve scéně můžete vidět Meryl po boku Tommy Lee Jonese, ale také tam můžete spatřit Merylininu dceru Grace, která hraje jednu z bláznivých žen (tu s tou panenkou). :) Také se objevily první stilly s Meryl z filmu a jsou vážně skvělé! Tohoto filmu se nemůžu dočkat! :)13.ledna 2014 - August Osage County SAG Screening & Q&A

23. května 2014 v 23:08 | Merylka |  MS - Appearances 2014

Před předáváním cen SAG Awards se uskutečnilo promítání filmu Blízko od sebe (August: Osage County) společně s Question & Answer, kde se sešlo několik herců z filmu včetně hlavní ženské role Meryl Streep, která ve filmu ztvárnila Violet, matku tří dcer jejíž manžel spáchal sebevraždu a která má rakovinu úst a je závislá na prášcích.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Meryl Streep - Photoshoots (1979)

23. května 2014 v 22:53 | Merylka
Rok 1979 byl hodně bohatý na různé photoshooty a jelikož je jich vážně hodně a všechny jsem chtěla dát do celého článku, tak Vám jich sem dám jen pár a v galerii si je můžete prohlédnout všechny. :)

3.dubna 2014 - Women In The World Summit

23. května 2014 v 21:57 | Merylka
Mamie se zůčastnila každoroční akce Women In The World Summit na podporu žen ve světě. Původně se akce měla zůčastnit i se svou mámou Meryl, ta ale kvůli nemoci nemohla dorazit a jelikož Meryl měla mít na akci i proslov, tak pověřila Mamie a ta svou roli zvládla bravůrně. :)


Adamovská: Zamilovat se v padesáti je úplně stejné jako ve dvaceti

23. května 2014 v 21:40 | Merylka |  Zlata Novinky
Herečka Zlata Adamovská má za sebou období převratných změn. Nejdříve zjistila, že její manžel Radek John má dítě s jinou. Rozvedla se a ve stejnou dobu odešla z angažmá ve Vinohradském divadle, kde byla dvacet let. A všechny ty životní přemety zakončila svatbou s hereckým kolegou Petrem Štěpánkem.

Nové projekty s Meryl Streep

9. května 2014 v 21:58 | Merylka
Tak Vás všechny zdravím :)
Já nevím, jak vy, ale já už v těch filmech mám velký binec, tak jsem se rozhodla, to v tomhle článku trochu uspořádat. Jaké filmy s Meryl se chystají do kina, co bude natáčet a v jakých filmech si možná zahraje? To vše v tomhle článku. :)

12.ledna 2014 - 71st Annual Golden Globe Awards

9. května 2014 v 21:31 | Merylka |  MS - Appearances 2014

Meryl se 12.ledna zůčastnila předávání filmových cen Golden Globes. Na předávání jsem se dívala živě. Meryl se bohužel na červeném koberci neobjevila, což mě zrovna nevadilo, protože červený koberec jsem zaspala :D Ale objevila se na show a after party. Na fotkách jí můžete vidět s Julii Roberts, Dianne West, Robertem Redfordem, Emmou Thomspon nebo s jejím agentem, kterého moc v lásce nemám :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com