Říjen 2014

Ricki and the Flash - Meryl Streep - On-set Photos

25. října 2014 v 20:38 | Merylka
Meryl natáčí nový film Ricki and the Flash, kde hraje rockerku, taky podle toho vypadá a víte co? Vypadá naprosto nádherně!! Vždycky jsem si přála, aby si zahrála rockerku a hlavně aby zpívala rock a zřejmě se mi to splní :) Jak se vám Meryl líbí? :)

12.srpna 2014 - The Giver Press Conference (New York)

25. října 2014 v 20:33 | Merylka |  MS - Appearances 2014

Den po premiéře v New Yorku se konala i press conference k filmu. Meryl se s oděvem z premiéry moc neinspirovala a vzala si na sebe něco jako noční košili :D Ale i tak, hlavně, že se usmívá :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ricki and the Flash - Mamie Gummer - On-set Photos

25. října 2014 v 20:24 | Merylka
Už dřív jsem vás informovala o tom, že Mamie si zahraje ve filmu se svou mámou Meryl, kde si zahraje její dceru. Jedná se o film Ricki and the Flash, Meryl ve filmu hraje rockovou zpěvačku, která se se svou dcerou nestýká, ale chce to napravit. Na fotce s Mamie můžete vidět herce Kevina Kliena, který hraje jejího otce. :)

Mamie Gummer - Twitter's Photos

25. října 2014 v 20:18 | Merylka
Mamie si před nějakou dobou založila twitter, nepatří sice mezi pravidelné přispěvatele, ale když nějakou fotku přidá, tak to stojí za to. Její nejnověji přidanou fotkou je fotka její babičky (Donovi maminky), která drží Mamieiného psa Birda. Také přidala jednu fotku z dětství, kde je v modré paruce, nebo novou fotku z letadla, kde je se setrou Grace a bratrem Henrym. :)Meryl Streep se radovala jako malá holka

25. října 2014 v 19:59 | Merylka |  Meryl Streep
Herečka Meryl Streep má čestný doktorát. Udělila jí ho Univerzita v Indianě (Indiana University) sídlící v Bloomingtonu. Hvězda filmu Železná lady přijala významnou poctu v tradičním taláru před akademickou obcí univerzity. Na stejné škole přitom vystudoval výtvarné umění její manžel, sochař Don Gummer.

11.srpna 2014 - The Giver Premiere (New York)

17. října 2014 v 9:31 | Merylka |  MS - Appearances 2014

Meryl dorazila na premiéru svého nového filmu The Giver (Dárce), ve kterém hraje nekompromisní šéfku. Na premiéru jí doprovodila její nejmladší dcera Louisa. Obě byli skvěle oblečené. Meryl se mi vážně moc líbí, nedivila bych se, kdyby jí s tím Louisa trochu nepomohla. Na fotkách s Meryl můžete vidět i ostatní herce jako Jeffa Bridgese nebo Katie Holmes. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

6.října 2014 - 'The Affair' New York Premiere

17. října 2014 v 9:23 | Merylka
Mamie se objevila na premiéře nového seriálu The Affair. Popravdě řečeno se mi její oblečení vážně nelíbí. Vypadá to jako pyžamo. :D Tak nějak jsem si říkala, že když Jessica Alba má zvláštní vkus na boty, tak Mamie zase na oblečení :D Jinak na jedné fotce (té hlavní ↑) můžete vidět slavnou redaktorku Annu Wintour. :)

Henry Wolfe - Encino (Official Music Video)

17. října 2014 v 9:00 | Merylka
Henry minulý týden zveřejnil svůj nový videoklip k jeho nové písni Encino. Henry se tam i prákrát objeví, ale jen na chvilku. Ostatní jsou herci, ale piseň je vážně skvělá. :)Výkřik ve tmě (1988) - Trailer

17. října 2014 v 8:49 | Merylka

Adamovská a Štěpánek jsou ve vatě. Mají desítky milionů díky prodeji domu

17. října 2014 v 8:46 | Merylka |  Zlata Novinky
Herec Petr Štěpánek (65) loni prodal dům. Cena nemovitosti, která se nachází v centru Prahy, se odhaduje na 50 milionů korun. S manželkou Zlatou Adamovskou (55) se tak mají jako v bavlnce.

Filmová videa - Výkřik ve tmě (1988)

17. října 2014 v 8:46 | Merylka

Výkřik ve tmě (1988) - Trailer

Výkřik ve tmě - Film scene 0.1

Popis scény: Linda (M.Stree) se jde podívat do stanu na svou malou dceru, když v tom spatří dinga, jak od stanu doběhl.

Výkřik ve tmě - Film scene 0.2

Popis scény: Linda (M.Streep) se snaží přesvědčit právníka, že nové poznatky ohledně případi jí nijak nepomohou.

Výkřik ve tmě - Film scene 0.3

Popis scény: Soudce se Lindy (M.Streep) na noc, kdy jí podle ní dingo vzal dítě zeptal v posledním řízení.

Výkřik ve tmě - Intreview


14.června 2014 - JBC Vision Award Honoring Jonathan Demme

10. října 2014 v 20:08 | Merylka |  MS - Appearances 2014

Meryl přišla na JBC Awards, kde byla u předání ceny režisérovi Jonathanu Demmeovi, který s ní natáčel film Manchuriánský kandidát a nyní s Meryl bude natáčet rockový muzikál. Na fotkách můžete vidět i Jodie Foster.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com