Interview with Mamie Gummer about 'Ricki and The Flash'

30. srpna 2015 v 20:23 | Merylka
Nejen Meryl ale i Mamie dělala různé rozhovory a já jsem vám přeložila (podle mě) ten nejlepší a taky nejdelší :D Mamie v rozhovoru mluví hlavně o filmu Ricki and The Flash, ale také mluví o tom jaké je být dcerou světově známé herečky, jak se dostala ke scénáří, také mluví o svém rozvodu s hercem Benem Walkerem, prostě opravdu skoro o všem. :D Mě se líbí hlavně ta část, kde mluví o svém tátovi, scohaři Donu Gummerovi, jelikož on je taková tajemná postava v jejich rodině. :D Užijte si rozhovor :)1. Zpívá se u vás doma hodně?
Jo, moje máma ráda zpívá. Zpívá většinu času - v autě, kuchyni, na schodech. Někdy je to otravné. Vždy říká, že to dělá kvůli filmům a my nejsme schopni jí zastavit, protože to dělá kvůli práci. Ale já také milují zpěv a myslím, že jsem v něm vlastně i dobrá. Můžu to říct jen proto, že to nikdy nemůže být ověřené. Nemůžu zpívat před lidmi. Pokud věříte mému slovu, jsem opravdu dobrá.


2. Jaké to bylo hrát postavu, která má antagonistický postoj vůči své mámě?
Bylo to matoucí a náročné. Nejtěžší věc na tom byla, abych si nepřipustila to, že jí trestám. Ale dostali jsme se přes to docela rychle, když jsem si uvědomila, že je profesionál a dělá to pro žití. Ví, jak rozdělit, co je realita a co ne. A když zakřičeli "Střih!", nic z toho si nebrala k srdci. Prostě jsme to vždycky rozbili. Byla to velká úleva, vědět, že jsem jí v žádném směru neublížila.


3. Můžete nám říct něco o klíčové scéně v restauraci?
Pro nás to bylo vzrušující a legrační, protože Kevin Kline, máma a já jsme do té doby hráli jen spolu. Takže bylo hezké se otevřít a hrát i s ostatními lidmi. Ta scéna je velmi důležitá. Dostanete náznak toho, jak je ta rodina spolu a je to také velmi informativní pro celý příběh. Moc jsme nezkoušeli a Jonathan obsazoval do rolí vážně dobře. Sebastiana Stana a Nicka Westrata jsem už trochu znala z New Yorkského divadla. Kevina Klinea jsem znala od malička. Prostě jsme se docela rychle vcítili do nefungující rodiny.


4. U večeře jste ta nejvíce upřímná?
Jo, možná, jsme trochu buřič. V té scéně, Julies zkouší - když realita, kterou znáte a život, který znáte se rozpadá, začnete se hrabat a šťourat v ostatních věcech, kterým můžete důvěřovat a co je pravda. Ukážete pravou tvář lidí, protože ta poslední věc, kterou chcete je, aby vám zase někdo o něčem lhal. Takže vytáhnete upřímnost na nejvyšší level, což není zrovna příjemné.


5. A co scéna na konci, kdy všichni tančí?
Ta byla přidaná, protože to byla úplně první scéna, co jsme natočili - svatba a oslava. Bylo to krásné, jednoduché, zdravá cesta k začátku filmu.


6. Jaké jsou plusy a mínusy být dcerou světově proslulé herečky?
Výhody jsou, že mám úžasnou mámu a velký zdroj moudrosti a rad. Také skvělý vzor ve vyrovnanosti kariéry a života. Nechci riskovat a říct toho příliš, ale naučila mě hodně o rovnováze a uvědomování si, na čem opravdu záleží, co je posvátné a důležité. A nevýhody? Jsou zcela zřejmé… následování její cesty, což je nemožné. Není můj cíl mít kariéru jakou má máma. Nemyslím si, že by to bylo vůbec možné. Jen chci dál pracovat.


7. Mluvíte někdy s mámou o hraní?
Ne. Je to zábava. Moc o práci nemluvíme. Mluvíme o… divadle a o práci ostatních lidí a o rozhodnutích, které udělali. Pokud bych se jí zeptala přímo, tak by mi neřekla žádnou kritiku nebo, co bych měla udělat. Dala by mi nějakou skvělou radu, kdybych se jí zeptala. Jsou tu určité věci (od ní), které si s sebou nesu, jako bránit svou kariéru především a věřit v člověka, kterého hrajete a že je důležité postavit se a bránit jí.


8. Jak si myslíte, že vaše máma zvládala vychovávat vás a vaše sourozence tak vyrovnaným způsobem?
Ona je dokonalá herečka. Přijít do New Yorku a mít zázemí v divadle, to vždycky dokázala ocenit. Nemyslím si, že její aspirací bylo být filmová hvězda. Chtěla být herečka. Když jsme nějakou dobu bydleli v Los Angeles, nevím, jestli se v té době měla zrovna ráda. Vliv filmového průmyslu v tomhle městě je tak velký a ohromující. Chtěla, abychom mimo tenhle průmysl měli nějaké zkušenosti a abychom si uvědomili, že být slavný není ta nejdůležitější věc na světě. Jsem jí za to vážně vděčná.


9. Scény ve filmu, kdy trávíte čas spolu, je něco z toho, co děláte pravidelně spolu i v reálném životě?
Nic v naší rodině není pravidelné, protože každý jsme někde jinde. V tomhle oboru to není věc 1 ku 5. Ale když může, tak nás ujistí, že vždycky bude doma, aby nás uložila do postele. Často jsem s mámou zpívala v autě - hlavně Joni Mitchell.


10. Jaké to bylo pro vás a vaše sourozence, když jste byli malé děti?
Dělali jsme takové ty pravidelné věci. Každý večer, jsme měli společnou večeři. Seděli jsme a ptali jsme se: "Jak bylo ve škole?" (Směje se)


11. Meryl řekla, že před vás hodila scénář k filmu a odešla.
Marc Platt, producent dal mámě scénář. Přečetla si ho a zamilovala si ho. Pak mluvili o tom, kdo to bude natáčet a kdo by měl hrát ostatní role. Nechtěla pochopit, proč by někdo jiný než já měl hrát roli její dcery Julie. Věci se vyrovnali - já měla volno a byl to právě ten pravý čas.


12. Měla jste strach?
Vůbec jsem nezaváhala. Když máma navrhla ten nápad obsadit mě, Marc řekl, že to vždycky byla i jeho myšlenka. Ale bylo hezké, že nechal mámu, aby ona dostala ten nápad obsadit mě. Dala mi scénář a já si myslela, že mi ho dává, protože očekává můj názor na nějaký její další projekt, který chce dělat. Takže jsem řekla: "Dobře, přečtu si to. Nech to na schodech." A ona na to: "Ne, myslím, že by sis to opravdu měla přečíst hned teď."


13. Film je trochu z prostředí vašeho života. Prošla jste si rozvodem s hercem Benjaminem Walkerem. Jak vás v té době podporovala vaše rodina?
Měla jsem úžasnou podporu od přátel a rodiny. Opravdu mi během té doby pomáhali. Byli první, kdo mi zavolali. Přišli okamžitě. Nyní můžu upřímně říct, že jsem ráda, že se to stalo v tu dobu. Tenkrát to pro mě bylo opravdu bolestné. Myslím, že to musí být bolestné pro každého, kdo má velkou svatbu a nepředpokládá, že se manželství rozpadne. Ale stalo se to a díky tomu jsem docela rychle dospěla. Bolest svým způsobem je největší a nejvážnější ekvalizér. Potom, co jsem zažila, jsem s navazováním vztahů daleko opatrnější, než jsem byla před tím. Byla jsem mladá, naivní a trochu čestná. Teď, méně odsuzuji lidi. Jsem zvědavá, proč lidé udělají nějaké rozhodnutí a pak si myslí, že se rozhodli špatně.


14. Koblihy a odpočinek vaší postavě pomůžou k uzdravení. Co pomáhá vám, když se cítíte na dně?
Kobliha a odpočinek je asi nejlepší způsob jak začít den. Je rozdíl mezi hloubkou Juliina zoufalství a tím, co jsem zažila já. Když doma zůstanu den v posteli, protože jsem smutná, cítím, že je to dost na to, abych se zbláznila a tak raději jdu ven. Naštěstí mám skvělé přátele a rodinu, kteří by mi nedovolili strávit den na gauči. Takže se prostě zvednu a jdu s tím něco dělat.


15. Jaké písně definují váš život?
Hudba je pro mě důležitá, hlavně psaní textů. Kdybych nebyla herečkou, byla bych básníkem. Mám talent na lyriku. Můj vkus na hudbu se během let dost změnil - byla jsem velkým fanouškem Lilith Fair, Sarah McLachlan a Ani DiFranco. Když jsem se cítila smutně, pustila jsem si smutnou píseň a dopřála jsem si to. Teď jsem dospěla a jsem natolik starší a moudřejší, že jsem přišla na to, že pokud se cítíte vážně na ho*no, tak si pusťte nějaký hip-hop. (Směje se)


16. Jak vy, tak vaše sestra Gracie jste herečky. Nikdo nenásleduje vašeho tátu, sochaře?
Louisa pracuje v marketingu a vede si velmi dobře. Můj táta je se svým povoláním velmi osamělý člověk. Pokud někdo, tak můj bratr Henry je asi nejblíže k jeho povolání. Tráví spoustu času sám, píše hudbu nebo nahrává. Má takovou malou místnost v zadu v domě, kde tráví skoro každý den a je docela dost podobná té místnosti, kde pracuje táta. Vždy jsem byla hodně společenská. Mám ráda lidi. Takže mi to takhle vyhovuje, ale pokud jde o vliv mého otce, tak on má opravdu velké srdce. Je to ten nejhorší herec a není schopen lhát a díky tomu, jsme všichni k sobě upřímní.


17. Můžete nám říct o práci s jinou vynikající herečkou, Audrou McDonald?
Oh můj Bože, miluji tu ženu. Ona je udivující. Poprvé jsme jí viděla v Kennedy Centru. Vystupovala k poctě Barbary Cook, ve stejný rok, když byla poctěna i moje máma. Nemohla jsem uvěřit tomu zvuku, který vzešel z téhle lidské bytosti. Nevím, jestli jste viděl "Porgy and Bess", který natočila. Ona je kolosální talent a je podobná s mojí mámou. Ona je výš než diva. Je nohama na zemi a úžasná dáma.


 


Komentáře

1 Miara | JAIMEKING-CZECH Miara | JAIMEKING-CZECH | Web | 31. srpna 2015 v 14:57 | Reagovat

Skvělý rozhovor, už se těším až se na film podívám :)

2 Steeeva Steeeva | Web | 31. srpna 2015 v 19:51 | Reagovat

tak to asi nie je prekvapujúce, že rada spieva keď si už niekoľko takých postáv zahrala :-) a vidno, že ma s ňou pekný veľmi pekná vzťah čo je fakt super a ešte k tomu akú dcéru vo filme hral sa jej ani nečudujem, že z toho bola trošku zmetená na začiatku :-)

3 Addie Addie | Web | 31. srpna 2015 v 19:57 | Reagovat

Je fajn dozvědět se takové malé detaily z jejich životů, třeba se mi líbí, jak mluví o té podpoře, kterou měla, když procházela rozvodem, nebo že měli vždy společné večeře, to je fajn :)

4 Tinka Tinka | Web | 1. září 2015 v 14:51 | Reagovat

Ona mi príde strašne sympatická, nielen podľa fotiek, ale aj vďaka tomuto rozhovoru som si to potvrdila. Mladšia kópia Meryl. :) Milujem túto rodinu a všetkých členov. :)

5 Charlotte Charlotte | Web | 2. září 2015 v 9:25 | Reagovat

Woow, chvíli tu nejsem a nestačím se divit, co je to tu za změnu. Nádherný nový layout, připomíná mi hodně léto!
A teď k fotkám. Velmi zajímavé interview, už dlouho jsem se tak nezačetla. Mamie je opravdu moc sympatická a normální žena, pobavila mě ta její odpověď - Kobliha a odpočinek je asi nejlepší způsob jak začít den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama