Amy Adams objevuje svojí temnou stránku

27. června 2018 v 19:16 | Merylka |  Amy Adams
Mám tu pro vás článek s rozhovorem, který Amy Adams poskytla magazínu Marie Claire US, dokonce pro magazín nafotila i photoshoot, na fotky si ale budete muset ještě počkat. Jednu z nich, ale můžete vidět nyní jako titulní fotku v článku. Co se mé osoby týká, v pátek odjíždím na filmový festival v Karlových Varech a i když tam budu mít přístup k internetu, tak nebudu mít čas vás všechny oběhnout, proto jsem se dohodla s Katie*, že vás za mne po dobu mojí nepřítomnosti oběhne. Články budete mít nastavené, takže o čtení a novinky nebudete mít nouzi :)Amy Adams má zvláštní schopnost, které říká "cítění" - vizuální vibrace vyvolané zvukem, vůní nebo určitým faktorem vyvolávajícím vzpomínku. Central Park v New Yorku je pro její schopnost jako stvořený. Amy zná každý centimetr tohoto útočiště o velikosti 750 akrů. Může vám ukázat jakoukoliv sochu nebo fontánu, podchody nebo přechody a ty nejlepší místa, když se chcete ztratit. "Chodit po Central Parku je moje nejoblíbenější činnost." říká herečka, která po Central Parku chodí mezi dalšími obyvateli ve slunečních brýlích, bílém tričku, legínách Lululemon, teniskách značky Nike a v ruce drží Starbucks Americano. "Je tu cítit vyrovnanost v chaosu a to se mi líbí, miluji protiklady."

Ta vyrovnanost má svůj vlastní život, slyšíte rytmické klopítání koní, vůni cukrové vaty, rychlost jízdních kol, která způsobuje zvláštní hudbu v uších. "Kde jinde tohle zažijete?" Ptá se Amy s úsměvem. Náhle se zastavuje a ukazuje na děti, které pobíhají v dálce po hřišti. "Tohle hřiště mi dává "cítění". Moje dcera Aviana si tu zlomila nohu. Bylo to strašidelné. Měla zlomeninu celé nohy od holeně po chodilo, bylo jí asi 4 nebo 5 let. Říkali jsme jí Wolverine, naštěstí se uzdravila rychle."

"S mým manželem jsme si šli zaběchat, zatímco si Aviana hrála s chůvou a když nás uviděla, začala k nám utíkat a spadla. Darren jí musel vzít do náručí a běžet s ní do hotelu a já si v tu chvíli pomyslela: 'Ach můj Bože! Je to jak v Kramerová vs, Kramer!' Vypadal jak Dustin Hoffman, když běžel se svým synem přes Park v náručí, hned jsem si pomyslela, co se to se mnou kruci děje!" Směje se Amy. "Bylo to ale můj způsob, jak se vypořádat s tím, co se stalo mé dceři, přišla jsem s filmovým odkazem!"

Ve svých pěti výkonech nominovaných na Oscara ukazuje divákům všechny druhy hlubokých pocitů. Těhotná žena ve filmu Junebug (2005), bojácná jeptiška ve filmu Pochyby (2008), bostonská barmanka ve filmu The Fighter (2010), manželka šéfa kultu ve filmu Mistr (2012) a nevěrná manželka ve filmu Špinavý trik (2013). Vypadá to navíc, že k nominacím na Oscara přibude ještě nominace na Emmy za výkon v jejím novém seriálu pro HBO Sharp Objects, natočený podle knihy od autorky Gillian Flynn. Amy Adams se na seriálu podílela jako koproducent a zahrála si hlavní roli Camilly Parker, sexuálně a alkoholicky závislou reportérku, kterou právě propustili s psychiatrické léčebny a která má za úkol napsat o vraždách v jejím rodném městě.

"Je to moje nejtenší kniha, která získala na obrazovce nejvíce času." říká autorka Gillian Flynn. "Bála jsem se, že jako dvou hodinový film by to bylo až přílis procesní a nudné. Sharp Objects je o studii charakteru, která skrývá tajemství. Není to o tom, kdo to udělal, ale kdo-je-ona?"

"Je na tom něco děsivého, hrát postavu, která je úplná troska." přiznává Amy Adams. "Ale ta hloubka bolesti, kterou má v sobě je složitá. Cítila jsem, že se od té bolesti nemohu odvrátit, protože spousta lidí má s touhle knihou osobní zkušenosti."


O kreativní svobodě, kterou cítila, kdy se stala koproducentkou seriálu Sharp Objects:
"Vědět, že existují meetingy a tvůrčí rozhovory, na které nejste pozvaná je frustrující, proto když jsem se stala výkonným producentem, cítila jsem, že mám možnost projevit svůj názor a bylo to vzrušující."

O objevování své temné stránky:
"Ve tmě a smutku je tolik pravdy a díky téhle roli jsem dostala možnost prozkoumat to jiným způsobem. Předtím jsem si myslela, že by mě lidi neměli rádi nebo by si mysleli, že jsem blázen. Nyní už vím, že můžu kontrolovat svojí vlastní temnou stránku a nikdo mě nebude soudit."

O vztahu se svým manželem a dcerou:
"Je sexy pozorovat ho, jak vychovává dívku a ukazuje jí, jak krásně by se k ní měl muž chovat."

O stárnutí:
"Chci dělat vše co mohu, jen to nesmí zahrnovat jehly a nože."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama