2017 (GG)

Panel And Reception For USA's 'Mr. Robot' | 5.6.2017

25. srpna 2017 v 20:42 | Merylka

Ve stejný den, kdy proběhla tisková konference ke 3.sérii k seriálu Mr.Robot proběhla i menší večerní party společně s panelem, kde se objevili všichni nejhlavnější herci. Grace si na sebe oblékla obyčejné černé šaty, vypadala opravdu krásně a moc jí to slušlo :)

image host image host image host image host image host

'Mr. Robot' Press Conference | 5.6.2017

18. srpna 2017 v 10:56 | Merylka

Úplně jsem zapomněla, že od září poběží další série úspěšného seriálu Mr.Robot, ve kterém jednu z hlavních rolí hraje i naše Grace Gummer, ta v seriálu ztvárňuje agentku FBI, která vyšetřuje hackerský útok na největší ekonomickou firmu, která se starala o finance všech lidí v New Yorku. Grace je tahle role přímo ušitá na míru, je správně oprsklá a hlavně jí to vždycky moc sluší. Objevila se tedy na tiskové konferenci k seriálu společně s dalšími herečkami ze seriálu s Carly Chaikin a Portia Doubleday :)

image host image host image host image host image host

Planned Parenthood 100th Anniversary Gala | 2.5.2017

11. srpna 2017 v 21:32 | Merylka

Je na čase opět dopřidat resty, které se mi nahromadili u dcer Mamie a Grace. Využiju příležtiosti, že Meryl nyní natáčí film The Papers a tudíž se žádných akcí neúčastní a jsou jen fotky z natáčení, které dopřidám později. Začneme u Grace Gummer, ta se ještě v květnu zúčastnila charitativního večera pořádaném bývalou první dámou Hilary Clinton, charitativní večer byl na podporu plánovaného rodičoství, tedy na podporu párů, kteří nemohou mít vlastní děti. Grace na akci dorazila v doprovodu Meryl. :)


GALLERY LINK:

Eighth Annual Women in the World Summit | 5.4.2017

10. května 2017 v 0:10 | Merylka

Jakou radost jsem měla z toho, že všechny resty mám přidané a nejsem ve skluzu, tak ta radost mě už opustila. Meryl teď totiž začala být opět nějak aktivnější a opět navštěvuje veřejnost, takže jsem ve skluzu nejen tady ale i na svém dalším blogu o celebritách, ale nevadí. Berme to pozitivně. Nyní tu pro vás mám fotky s Grace Gummer, ktera zastoupila svojí maminku Meryl na každiroční akci Women in the World Summit, což je organizace, která podporuje (překvapivě) ženy a ženská práva. Meryl se jakožto předsedkyně organizace nemohla zúčastnit kvůli natáčení scén v Anglii pro film Mary Poppins Returns, a tak se místo ní objevila její dcera. Grace byla ležérně oblečená a skoro bez make-upu, což se mi na ní líbí, vypadá více přirozeně :)

image host image host image host image host image host

Vanity Fair and L'Oreal Paris Toast to Young Hollywood | 21.2.2017

10. března 2017 v 15:08 | Merylka

Grace Gummer se zúčastnila před-oscarové party, kterou pořádala herečka Dakota Johnson pro mladé a začínající herečky v Hollywoodu. Bohužel se objevili pouze jen dvě fotky, ale i tak jsem za ně ráda, protože je to vůbec první akce, které se Grace letos zúčastnila. :)

image host image host
 
 

Reklama