2017 (MS)

'Michael Moore - The Terms Of My Surrender' Broadway Visit | 27.9.2017

Neděle v 22:37 | Merylka

Aby to tady jen tak nestálo, tak přidám restík z mé měsíční pauzy. Vypadá to, že můj hiatus na blogu s Meryl nijak neotřásl, protože se za mojí nepřítomnost na blogu objevila pouze na pěti akcích. A tady jsem s tou první. Meryl navštívila dívadelní hru na Broadway The Terms Of My Surrender, kterou napsal držitel Oscara režisér Michael Moore a sám si v ní zahrál. Vlastně se jedná o hru s jednou postavou a hra je o volbě prezidenta a docela dost ve své hře naráží na prezidenta Donalda Trumpa. Meryl je známá tím, že není zrovna největší příznivkyní Trumpa a tak mě nijak nepřekvapuje, že se na hru šla podívat :)

image host image host image host image host image host

45th AFI Life Achievement Award Gala Tribute To Diane Keaton | 8.6.2017

24. července 2017 v 22:43 | Merylka

Meryl se zúčastnila jedné z mých nejoblíbenějších akcí roku a to předávání ceny AFI za celoživotní přínos kinematografii. Meryl je držitelkou ceny AFI od roku 2004, letos svojí cenu získala její kolegyně, filmová sestra a kamarádka, herečka Diane Keaton, která se proslavila hlavně filmy od Woodyho Allena, se kterým měla i nekolik let vztah, ten sám jí přišel předat cenu večera a porušil, tak svojí tradici, že na předávání cen nechodí. Meryl se oblékla přímo ve stylu Diane Keaton, tedy pánský styl a černo-bílá barva a nechyběl ani klobouček. :)


GALLERY LINK:

44th Chaplin Gala Honoring Robert De Niro | 8.5.2017

5. července 2017 v 22:21 | Merylka

Meryl Streep se ještě na začátku května zúčastnila slavnostní akce pořádanou na počest herce Roberta De Nira, který ten večer získal ocenění za celoživotní přínos světové kinematografii. Společně s Meryl se tam objevil i herec Christopher Walken, všichni tři Meryl, Robert a Christopher si zahráli ve filmu Lovec jelenů z roku 1978. Jednalo se o první film, za který Meryl získala nominaci na Oscara. Takže se jednalo o takové malé reunion, které mi udělalo nesmírnou radost. Navíc si Meryl na sebe vzala ten stylový černý overal, který jí moc sluší a také si můžete všimnout, že si nechala zkrátit vlasy :)


GALLERY LINK:

Women For Women Luncheon | 2.5.2017

27. června 2017 v 14:11 | Merylka

Už několikrát jsem tu psala, že se Meryl věnuje podpoře ženských práv nejen v Americe, ale také v zemích po celém světě. Ještě na začátku května se zúčastnila oběda, kterou pořádala organizace Women For Women a jak je již z názvu jasné, jedná se o organizaci, která se věnuje podpoře žen ať už v rámci lepšího finančního ohodnocení nebo rovnoprávnosti v zemích, kde je žena podřadná. Bohužel se objevili pouze dvě fotky, ale jsem ráda alespoň za ně :)

010010~3.jpg 020010_28129~0.jpg

GALLERY LINK:
[002x] APPEARANCES > 2017 > Women For Women Luncheon | 2.5.2017

Planned Parenthood 100th Anniversary Gala | 2.5.2017

16. června 2017 v 20:01 | Merylka

Jsem tu opět po nějaké době, opět kvůli práci. Začali Auta 3 a Pobřežní hlídka, takže v kině je to docela masakr, spousta malých dětiček a puberťáků. Nicméně jsem trošku opět oživila svojí bývalou galerii na Sosugary a uvidíme, jak to bude dál. Budu muset všechno upravit a předělat, takže zase od znova.
Meryl se se svojí dcerou Grace Gummer zúčastnila charitativního večera pořádaný bývalou první dámou Hillary Clinton. Meryl si na sebe oblékla ten siper květinový overal, který už na sobě měla při premiéře filmu Božská Florence. :)

010010_28129~1.jpg 032010~2.jpg 036010~3.jpg 042010~5.jpg 048010~1.jpg

GALLERY LINK:

Pen America Literary Gala | 25.4.2017

31. května 2017 v 23:04 | Merylka

Já vím, já vím, já vím! Moc se všem omlouvám, hlavně svým milovaným affs. Od 10.května jsem se tu vůbec neobjevila a důvod je jasný - práce. Pamatujete si, jak jsem říkala, že se mi to více uvolní a že budu častěji doma? Opak je pravdou. Ukázalo se, že většina našich brigádníků má maturitu nebo zkoušky, takže nikdo nemohl chodit do práce, takže já byla v práci skoro každý den a stále to nekončí! Proto se vážně moc omlouvám všem, že neobíhám a nepřidávám články, ale slibuji, že se to v budoucnu zlepší!
Nyní už k Meryl. Ta se ještě koncem dubna zúčastnila akce, kde vzdala čest skladateli a textaři Stephenu Sondheimovi (napsal muzikál Čarovný les). Společně s Meryl vzdala čest i zpěvačka a herečka Audra Mcdonald (zahrála si s Meryl ve filmu Nikdy není pozdě), která vystupovala ve většině broadwayských muzikálech napsaných právě Sondheimem. Meryl si na sebe oblékla opět ty luxusní proužkaté kalhoty! :)

image host image host image host image host image host

15th Annual Poetry And The Creative Mind | 20.4.2017

31. května 2017 v 22:58 | Merylka

Meryl se ke konci dubna zúčastnila čtení poezie. Jedná se o charitativní večer, kdy slavní lidé štou vybranou poezii a díky tomu se vyberou peníze od diváků a posluchačů, které pak putují na National Poetry Month, což je jedna z největších literárních slavnostní na světě. Meryl se čtení poezie zúčastnila již po několikáté. Poprvé už v roce 2004. :)

image host image host image host image host image host

Best Friends Benefit To Save Them All | 3.4.2017

15. dubna 2017 v 22:28 | Merylka

Meryl teď momentálně zřejmě dotočila svoje scény pro muzikál Mary Poppins Returns a před natáčením dalšího projektu The Post s Tomem Hanksem, které začne v květnu se dala zřejmě do cestování. Včera jsem totiž narazila na várku fotografií s fanoušky ze Srí Lanky, takže je sem možná potom přidám. Teď tu ale pro vás mám fotky s Gracie Gummer, která se zúčastnila akce pořádanou Best Friends Animal Society, což je organizace, která se zabývá záchranou zvířat. Tváří téhle organizace je herečka Amanda Seyfried, která od tamtud má svého pejska Finna, ale vzhledem k tomu, že nedávno porodila, tak se akce nezúčastnila. Na akci dorazila ale třeba herečky Emmy Rossum a Portia Doubleday. :)

image host image host image host image host image host

89th Annual Academy Awards | 26.2.2017

8. dubna 2017 v 22:18 | Merylka

Konečně po měsíci a čtvrt přidávám fotky ze samotného předávání Oscarů. Až v takovém skluzu jsem, ale naštěstí se mezi tím nic moc neobjevilo, takže přidám tohle a už jsem zase připravená na další nával. Meryl nyní natáčení v Londýně muzikál Mary Poppins Returns, ve kterém si zahrála vedlejší roli po boku Emily Blunt. Doufám, že se objeví alespoň nějaké fotky z natáčení. Teď k samotným Oscarů. Meryl letos získala svojí 20.nominaci na Oscara za roli ve filmu Božská Florence. Oscara si ale zaslouženě odnesla Emma Stone za La La Land a Meryl se s Emmou i vyfotila a vznikla nádherná fotka! Večer poprvé moderoval Jimmy Kimmel a zvládl to na jedničku, samozřejmě si nedopustil rýpnout do hlášky prezidenta Trumpa, že Meryl je nejpřeceňovanější herečkou součastnosti, Meryl si ale díky tomu vysloužila standing ovation. Objevila se dokonce i na červeném koberci, ale vzhledem k tomu, že přijela na poslední chvíli, tak společně s manželem Donem Gummerem jen proběhla, proto většina fotek pochází ze samotné show. Navíc se Meryl objevila na jevišti jako presenter po boku Javiera Bardema (já toho herce miluju!!!) a tím mi udělala velkou radost :D Navíc vypadala naprosto dokonale, podle mě se jedná o její nejlepší šaty z celé awards season. Tímto končím můj nekonečný článek a vy se můžete kochat fotkami. :)

image host image host image host image host image host

Motion Picture & Television Fund’s Pre-Oscars Party | 25.2.2017

24. března 2017 v 23:48 | Merylka

Den před předáváním filmových cen Oscar se Meryl společně s dalšími nominovanými nebo presentery zúšastnila před-oscarového večírku, na který tentokrát dorazila bez manžela. Navíc se objevili pouze čtyři fotky, nicméně vypadala skvěle. Naprosto jsem se zamilovala do těch pruhovaných kalhot, ve kterých vypadá báječně! Na večírku se vyfotila s herečkami Violou Davis nebo Amy Adams (obě si s Meryl zahráli ve filmu Pochyby). :)
Jinak se moc chci omluvit, že opět neobíhám a vlastně ani nepřidávám pravidelně články. Teď momentálně mám toho trochu více v práci, navíc jsem v neustálém stresu ohledně nové školy, práce a rodiny. Dokonce jsem zhubla 7 kilo za týden a věřte mi velkou váhu na tom má stres a to, že nestíhám jíst. Takže to prosím pochopte a hned jakmile budu mít čas, tak vás všechny oběhnu. :)

image host image host image host image host

10th Annual Women in Film Pre-Oscar Cocktail Party | 24.2.2017

17. března 2017 v 21:12 | Merylka

Meryl Streep se dva dny před udílením filmových den Oscar zúčastnila 10.ročníku oslavy žen ve filmovém průmyslu. Akce byla zároveň i před-oscarová koktejlová party pro nominované nebo bývale vítěze. Meryl dorazila v doprovodu svého manžela Dona Gummer, kterého můžete s Meryl vidět rovnou na titulní fotce článku. :) Na večírku se Meryl setkala s herečkou Brie Larson, hercem Colinem Firthem nebo s režisérkou Avou DuVernay. :)

image host image host image host image host image host

19th Annual Costume Designers Guild Awards | 21.2.2017

5. března 2017 v 20:21 | Merylka

Meryl Streep letos z Awards Season neodešla s prádznou. Costume Designers Guild Awards se rozhodla Meryl poctít cenou Distinguished Collaborator Award, je to cena pro uznávaného spolupracovníka, který rád spolupracuje s kostyméry, kadeřníky a maskéry. Předávání se zúčastnili například i hvězdy jako Octavia Spencer, Jane Fonda, Lily Tomlin nebo Lily Collins. Meryl pak přišla v doprovodu svého týmu - maskér Roy J. Helland a kostymérka Ann Roth, také jí doprovodila její nejstarší dcera Mamie Gummer, kterou můžete vidět po jejím boku v hledišti. Cenu jí odprezentovala kostymérka Ann Roth a její kolega z filmu Čarovný les, moderátor James Corden. Meryl svůj projev věnovala své mamince, která si vždy přála být kostýmní výtvarnicí, takže Halloween u nich byl akcí roku. :)

image host image host image host image host image host

30th Annual BAFTA Awards | 12.2.2017

28. února 2017 v 15:09 | Merylka

Zdravím moji nejmilovanější. Po delší době se vám opět hlásím a určitě tušíte, co bylo příčinou mé nepřítomnosti, byla to chyba s blogem, jelikož jsem se nemohla vůbec přihlásit a stále nemůžu, ale díky Angie, která přišla na to jak tuhle nepříjemnou situaci obejít jsem tady. Mám ale ještě jeden problém, nejdou mi vůbec komentovat články, píše mi to chybu systému, zkoušela jsem to i na jiných prohlížečích ale je to ten stejný problém, takže doufám, že to admiistrátoři blogu, co nejdříve opraví, poprosila jsem Katie*, aby vás za mě oběhla a vysvětlila vám situaci, takže mě prosím omluvte z případných kontrol. Jinak zítra odlétám na týden do Londýna, takže využiji dnešního volna a přednastavím vám všechny novinky, co se objevili a že jich není málo.
Začneme předáváním britských cen BAFTA, kterých se Meryl zúčastnila 12.února, byla nominovaná za svojí roli Florence Jenkins ve filmu Božská Florence, cenu si samozřejmě odnesla Emma Stone za muzikál La La Land, ale film Božská Florence získal cenu za Hair & Make-up, konkrétně jí získal Merylinin dlouholetý kolega a přítel Roy J. Helland, takže velká gratulace. :)

image host image host image host image host image host

Human Rights Campaign Greater New York Gala | 11.2.2017

18. února 2017 v 17:50 | Merylka

Meryl Streep letos získala ocenění na Human Rights Campaign Gala za podporu LGBT komunity a za boj za ženská práva. Jsem opravdu nesmírně šťastná, že se Human Rights Campaign rozhodla Meryl poctít právě letos, když proběhl ten slovná "boj" mezi ní a prezidentem Donaldem Trumpem. Meryl se samozřejmě k jeho komentáři na twitteru, že je to přeceňovaná herečka vyjádřila ve svém projevu: "I am the most overrated and the most overdecorated…and currently I am the most over-berated actress." Hned poté zazpívala píseň s textem básně od Emmy Lazarus. Byla velmi dojatá a navíc jí to vážně slušelo. :)

image host image host image host image host image host

23rd Annual Screen Actors Guild Awards | 29.1.2017

9. února 2017 v 23:18 | Merylka

Meryl Streep se letos zúčastnila 23.ročníku předávání filmových cen SAG Awards. Letos Meryl totiž získala nominaci za svojí roli ve filmu Florence Foster Jenkins (Božská Florence), cenu si nakonec očekáváně a zaslouženě odnesla herečka Emma Stone za roli v muzikálu La La Land. Na ceremoniál jsem se dívala poprvé živě a musím říct, že se mi to vážně líbilo, převážně proto, že reklamy nebyli tak časté a krásně to utíkalo, navíc se k mému překvapení Meryl objevila i na červeném koberci, takže tu pro vás mám hromadu fotek, které jsou úžasné, dokonalé, neuvěřitelné...no prostě božské! Doprovod na předávání jí dělal její dlouholetý agent Kevin Huvane (nevím proč, ale toho chlapa já prostě nemůžu vystát) a celá se oblékla do šatů a doplňků od Valentina, ve kterých vypadala prostě dokonale! :)

image host image host image host image host image host

74th Annual Golden Globe Awards | 9.1.2017

14. ledna 2017 v 0:27 | Merylka

Že mi to ale trvalo přidat sem fotky z letošního předávání Zlatých Globů, ale jsou tady. Meryl letos byla nominovaná v kategorii Nejlepší herečka v komedii nebo muzikálu za svou roli ve filmu Florence Foster Jenkins (Božská Florence), cenu si nakonec odnesla (a zaslouženě) herečka Emma Stone za muzikál La la land. Meryl ale neodešla s prázdnou, protože letos získala cenu Cecil B. DeMille Award za své životní dílo a určitě vám neušel ten poprask ohledně jejího proslovu, ve kterém místo toho, aby poděkovala své rodině, tak řekla svůj názor na budoucího prezidenta Donalda Trumpa, aniž by ho jmenovala. Bohužel díky tomu se stala terčem haterů a už mě vážně nabaví číst ty hádky mezi lidmi, jestli měla pravdu nebo neměla. Meryl prostě řekla svůj názor, řekla to co si myslí a řekla to na veřejnosti, protože si za tím stojí. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Bohužel se neobjevila na červeném koberci (ale na Globech je to u ní celkem zvykem), každopádně i tak vznikli krásné fotky z tiskové místnosti nebo ze samotného předávání a navíc se pod opravdu dlouhé době objevila po boku svého manžela Dona Gummera. :)

image host image host image host image host image host

Viola Davis' Hollywood Walk of Fame Ceremony | 5.1.2017

8. ledna 2017 v 21:58 | Merylka

Meryl mi udělala vážně obrovskou radost, jelikož se hned takhle ze začátku roku objevila na své první akci! Herečka Viola Davis získala svojí hvězdu na chodníku slávy a projev k této akci měla naše Meryl. Meryl si s Violou Davis zahrála ve filmu Pochyby v roce 2009 a z obou se stali velké přítelkyně. Nicméně mě trochu překvapilo, že Meryl pozvání přijala, protože Viola získala svojí hvězdu ve stejný den, kdy proběhlo soukromé rozloučení s herečkami Carrie Fisher a Debbie Reynolds, které zemřeli ke konci minulého roku, tam se Meryl také objevila s kyticí bílých růží. Takže mě to jen překvapilo, ale Meryl vypadala nádherně. Moc se mi líbí ty modré šaty a mrzí mě, že nebyli vidět více, takový styl jí přesně sluší a Viola v té bílé vypadala také úžasně :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama