2017 (MS)

'The Post' - Washington D.C. Premiere | 14.12.2017

6. ledna 2018 v 11:08 | Merylka

Poslední akce, které se Meryl Streep zúčastnila v roce 2017 byla samotná premiéra filmu The Post, která se konala ve stejný den jako promítání pro zaměstnance vydavatelství novin The Washington Post. Meryl si ve filmu zahrála po boku Toma Hankse a film režíroval Steven Spielberg, takže už jenom tahle trojice zní jako skvělé lákadlo na film. Film je antočený podle skutečné události a jedná se o velmi aktuální téma, kdy se novináři, noviny a média snažili odhalit pravdu za válkou ve Vietnamu.
Meryl vypadá na premiéře velmi šťastně, krásně se usmívá a oblékla si na sebe velmi konzervativní šedý kabát značky Prada, který mě malinko zklamal, ale k tématice filmu se myslím hodí, nicméně v černé barvě by se mi možná na ní líbil více. :)
Jo a mimochodem už nestíhám :D Meryl se nečekaně zúčastnila filmového festivalu Palm Springs, takže mi malinko narušila plány, ale zvládnu to! :D

image host image host image host image host image host

'The Post' - Screening At The Washington Post | 14.12.2017

3. ledna 2018 v 20:00 | Merylka

Už by zbývá přidat ještě jeden článek z akce a dna photoshooty z minulého roku a rok 2017 mám na tomto blogu s Meryl uzavřený. Tak se pokusím to stihnout do neděle, jelikož už v pondělí je předávání Golden Globes, doufám, že se Meryl zůčastní, abych mohla přidávat nové fotky. V polovině prosince se konalo speciální promítání filmu The Post pro novináře a zaměstnance novin The Washington Post, o kterých je vlastně celý film, takže se ani nedivím, že tam promítání proběhlo. Bohužel se objevili jen tři fotky, ale i tak jsem za ně moc ráda, vypadá to, že se tam všichni skvěle bavili. :)
Jinak díky Katie* jsem se dala na překládání titulků, překládám titulky k filmu Lady Bird, takže pokud na ně čekáte, tak za to můžu já. Už mám přeložených 30 minut filmu, což je na mě docela výkon vzhledem k tomu, že mě to vždy přestane bavit, ale chtěla bych to dokončit, tak uvidíme, kdy se mi to podaří :)

image host image host image host

'The Post' - AMPAS Screening & Q&A | 7.12.2017

1. ledna 2018 v 12:05 | Merylka

Zdravím vás v Novém roce 2018 mojí nejdražší! Dala jsem si menší volno od blogování a omlouvám se, že jsem nedala vědět, také jsem navíc neměla moc času, protože jsem musela odpracovat ještě pár směn v kině a to jsem potom vždy padla jako mrtvola. Nicméně moc se na rok 2018 těším, i když pro naší rodinu je vždy rok s 8 na konci velmi nešťastný, tak doufám, že tentorkát to bude jiné. :)
Meryl Streep se 7.12.2017 zůčastnila promítání filmu The Post pro členy filmové akademie, která má na starosti předávání Oscarů. Zůčastnila se ho společně s Tomem Hanksem a režisérem Stevenem Spielvergem :)

image host image host image host image host image host

Massachusetts Conference For Women | 7.12.2017

23. prosince 2017 v 12:08 | Merylka

Už se mi pomalu daří dopřidat všechny resty, co se akcí týká. Naštěsí Meryl se tolik momentálně na akcích neobjevuje, takže toho nemám na přidání hromadu, ale zase na druhou stranu se objevujou novinky kolem jejích nových filmů. Jednu novinku přidám už zítra, která vás snad potěší a udělá vám Vánoce ješě krásnější. :)
Meryl Streep se na začátku prosince zůčastnila konference v Masachusetts na podporu žen, bohužel se z konference neobjevilo žádné video, takže jediné o čem vím, že padla řeč je o Harveym Weinsteinovi. Možná někteří z vás zaregistrovali, že herečka Rose McGowan slovně "zaútočila" na Meryl, že o sexuálním obtěžování věděla. Meryl hned, co to zjistila, tak vydala prohlášení, že o tom vůbec nevěděla a že jí mrzí, že si to Rose myslí, ale že o ničem nevěděla. Samozřejmě to prohlášení je delší, ale ani jsem o tom nechtěla tady psát, jenže mě to tak naštvalo! Navíc o den později někdo vyvěsil po Los Angeles plakáty proti Meryl, na kterýych byla Meryl s Harveym a ona má přes oči červenou pásku, na které je napsána "She Knew". Tohle mě naštvalo ještě víc. No nic, nechci sobě ani vám kazit svátky tak nepříjemnými zprávami. Důležité je, že Meryl věřím, že opravdu o ničem nevěděla a stále se věnuje tomu, co jí jde a baví. :)

image host image host image host image host image host

'The Post' - Press Conference | 29.11.2017

18. prosince 2017 v 20:09 | Merylka

Zdravím vás, jak už můžete vidět, tak nestíhám a nemám ani čas, ale pokusím se pár z vás ještě dnes oběhnout než půjdu spát. A důvod, proč nestíhám je jednoduchý, nastoupila jsem do nové práce, bude ze mě operátorka Coca Coly a nyní si procházím školením, které není zrovna jednoduché, ale snažím se to zvládat, proto se spíše soustředím na novou práci, tak to snad pochopíte.
Teď k samotné Meryl, ta se ke konci listopadu zůčastnila tiskové konference pro novináře, pro které se konalo i promítání filmu The Post, ve kterém Meryl Streep a Tom Hanks ztvárnili hlavní role. Bohužel se ale objevily jen dvě fotky, ale i za ně jsem moc ráda. :)

image host image host

31st Annual Citymeals On Wheels Power Lunch For Women | 16.11.2017

9. prosince 2017 v 19:07 | Merylka

Den po svém emotivním projevu na předávání cen pro novináře se Meryl Streep zúčastnila oběda na podporu všech žen jakéhokoliv zaměstnání po celém světě. Každý rok organizace POWER LUNCH FOR WOMEN vybere peníze od účastníků oběda, kterými jsou převážně ženy z oblasti obchodu, umění, politiky a zábavy a peníze putují na vybranou charitativní organizaci. Letos vybrané peníze šly do organizace Citymeals, která zajišťuje jídla pro bezdomovce nebo starší občany bez rodiny. :)

image host image host image host image host

CPJ International Press Freedom Awards | 15.11.2017

6. prosince 2017 v 19:23 | Merylka

Meryl se v polovině listopadu společně se svojí dcerou Mamie Gummer zůčastnila předávání cen International Press Freedom Awards, které oceňují novináře nebo jejich publikace a kteří projevují odvahu při obhajobě svobody tisku navzdory čelním útokům, hrozbám nebo dokonce i uvěznění. Ani mě nepřekvapuje, že se Meryl na takové akci ukázala, vzhledem k tomu, že si v novém filmu The Post zahrála novinářku Kay Graham, která přesně takovým věcem čelila. Meryl Streep na akci byla jako presenter a měla tam i menší projev, ve kterém několikrát poděkovala novinářům za jejich odvahu a pak jim třeba řekla, že jejich business je špatný pro její business. Následně mluvila o dvou situacích, kdy se ona sama cítila v ohrožení, nejdříve mluví o tom, jak byla fyzicky napadená a že zahrála mrtvou a jen čekala, až ty rány přestanou (hodně mě to překvapilo, netušila jsem, že si něčím takovým prošla) a ve druhé situaci se zastala zrovna fyzicky napadané ženy. A nakonec předala cenu novinářce Patricii Mayorge, která tenhle rok málem přišla kvůli reportáži o život. Pokud budete mít čas, určitě se na ten projev podívejte, je to velmi emotivní pojev. :)

image host image host image host image host image host

IRC Hosts The 2017 Rescue Dinner | 2.11.2017

1. prosince 2017 v 20:59 | Merylka

Víte, jak jsem si stěžovala, že Meryl nemá žádné novinky? No...tak teď jich má hromadu a já vůbec nestíhám. (Slibuji, že už si nikdy nebudu stěžovat! :D) Takže Amy teď bude muset na chvilku stranou, budu se snažit pravidelně přidávat její filmy, abych měla kompletní filmografii a od nového roku začnu přidávat i její fotky z akcí. Ale nejdříve musím všechno dopřidat u Meryl. Ta se na začátku listopadu zůčastnila charitativní večeře na podporu a záchranu uprchlíků. Vzala si na sebe ty nádherné hnědé šaty, které už na sobě měla v roce 2015 při tiskové konferenci k filmu Nikdy není pozdě. :)

image host image host image host image host image host

55th New York Film Festival - 'Spielberg' Premiere | 5.10.2017

26. listopadu 2017 v 1:39 | Merylka

Jelikož poslední film, který Meryl natočila, a který půjde do kin The Post natočil režisér Steven Spielberg, tak nemohla chybět na premiéře dokumentu od režisérky Susan Lacy, který pojednává o pracovním i osobním životě tohot režiséra. Sám Spielberg s režisérkou na tom dokumentu spolupracoval a jeho natáčení se zúčastnilo i mnoho celebrit, například Leonardo DiCaprio, Christian Bale, Tom Hanks nebo Cate Blanchett. Sama Meryl se bohužel v dokumentu neobjeví, ale i tak si ho nenechala ujít na New Yorském filmovém festivalu, kam jí doprovodila její dcera Grace Gummer. Moc fotek se neobjevilo, ale jsem ráda alespoň za něco a co mě na Meryl zaujalo nejvíce je její kabelka, na které má manželé Obamovi na jedné straně a na té druhé samotnou Michelle Obama :)

image host image host image host image host image host

'Michael Moore - The Terms Of My Surrender' Broadway Visit | 27.9.2017

19. listopadu 2017 v 22:37 | Merylka

Aby to tady jen tak nestálo, tak přidám restík z mé měsíční pauzy. Vypadá to, že můj hiatus na blogu s Meryl nijak neotřásl, protože se za mojí nepřítomnost na blogu objevila pouze na pěti akcích. A tady jsem s tou první. Meryl navštívila dívadelní hru na Broadway The Terms Of My Surrender, kterou napsal držitel Oscara režisér Michael Moore a sám si v ní zahrál. Vlastně se jedná o hru s jednou postavou a hra je o volbě prezidenta a docela dost ve své hře naráží na prezidenta Donalda Trumpa. Meryl je známá tím, že není zrovna největší příznivkyní Trumpa a tak mě nijak nepřekvapuje, že se na hru šla podívat :)

image host image host image host image host image host

45th AFI Life Achievement Award Gala Tribute To Diane Keaton | 8.6.2017

24. července 2017 v 22:43 | Merylka

Meryl se zúčastnila jedné z mých nejoblíbenějších akcí roku a to předávání ceny AFI za celoživotní přínos kinematografii. Meryl je držitelkou ceny AFI od roku 2004, letos svojí cenu získala její kolegyně, filmová sestra a kamarádka, herečka Diane Keaton, která se proslavila hlavně filmy od Woodyho Allena, se kterým měla i nekolik let vztah, ten sám jí přišel předat cenu večera a porušil, tak svojí tradici, že na předávání cen nechodí. Meryl se oblékla přímo ve stylu Diane Keaton, tedy pánský styl a černo-bílá barva a nechyběl ani klobouček. :)


GALLERY LINK:

44th Chaplin Gala Honoring Robert De Niro | 8.5.2017

5. července 2017 v 22:21 | Merylka

Meryl Streep se ještě na začátku května zúčastnila slavnostní akce pořádanou na počest herce Roberta De Nira, který ten večer získal ocenění za celoživotní přínos světové kinematografii. Společně s Meryl se tam objevil i herec Christopher Walken, všichni tři Meryl, Robert a Christopher si zahráli ve filmu Lovec jelenů z roku 1978. Jednalo se o první film, za který Meryl získala nominaci na Oscara. Takže se jednalo o takové malé reunion, které mi udělalo nesmírnou radost. Navíc si Meryl na sebe vzala ten stylový černý overal, který jí moc sluší a také si můžete všimnout, že si nechala zkrátit vlasy :)


GALLERY LINK:

Women For Women Luncheon | 2.5.2017

27. června 2017 v 14:11 | Merylka

Už několikrát jsem tu psala, že se Meryl věnuje podpoře ženských práv nejen v Americe, ale také v zemích po celém světě. Ještě na začátku května se zúčastnila oběda, kterou pořádala organizace Women For Women a jak je již z názvu jasné, jedná se o organizaci, která se věnuje podpoře žen ať už v rámci lepšího finančního ohodnocení nebo rovnoprávnosti v zemích, kde je žena podřadná. Bohužel se objevili pouze dvě fotky, ale jsem ráda alespoň za ně :)

010010~3.jpg 020010_28129~0.jpg

GALLERY LINK:
[002x] APPEARANCES > 2017 > Women For Women Luncheon | 2.5.2017

Planned Parenthood 100th Anniversary Gala | 2.5.2017

16. června 2017 v 20:01 | Merylka

Jsem tu opět po nějaké době, opět kvůli práci. Začali Auta 3 a Pobřežní hlídka, takže v kině je to docela masakr, spousta malých dětiček a puberťáků. Nicméně jsem trošku opět oživila svojí bývalou galerii na Sosugary a uvidíme, jak to bude dál. Budu muset všechno upravit a předělat, takže zase od znova.
Meryl se se svojí dcerou Grace Gummer zúčastnila charitativního večera pořádaný bývalou první dámou Hillary Clinton. Meryl si na sebe oblékla ten siper květinový overal, který už na sobě měla při premiéře filmu Božská Florence. :)

010010_28129~1.jpg 032010~2.jpg 036010~3.jpg 042010~5.jpg 048010~1.jpg

GALLERY LINK:

Pen America Literary Gala | 25.4.2017

31. května 2017 v 23:04 | Merylka

Já vím, já vím, já vím! Moc se všem omlouvám, hlavně svým milovaným affs. Od 10.května jsem se tu vůbec neobjevila a důvod je jasný - práce. Pamatujete si, jak jsem říkala, že se mi to více uvolní a že budu častěji doma? Opak je pravdou. Ukázalo se, že většina našich brigádníků má maturitu nebo zkoušky, takže nikdo nemohl chodit do práce, takže já byla v práci skoro každý den a stále to nekončí! Proto se vážně moc omlouvám všem, že neobíhám a nepřidávám články, ale slibuji, že se to v budoucnu zlepší!
Nyní už k Meryl. Ta se ještě koncem dubna zúčastnila akce, kde vzdala čest skladateli a textaři Stephenu Sondheimovi (napsal muzikál Čarovný les). Společně s Meryl vzdala čest i zpěvačka a herečka Audra Mcdonald (zahrála si s Meryl ve filmu Nikdy není pozdě), která vystupovala ve většině broadwayských muzikálech napsaných právě Sondheimem. Meryl si na sebe oblékla opět ty luxusní proužkaté kalhoty! :)

image host image host image host image host image host

15th Annual Poetry And The Creative Mind | 20.4.2017

31. května 2017 v 22:58 | Merylka

Meryl se ke konci dubna zúčastnila čtení poezie. Jedná se o charitativní večer, kdy slavní lidé štou vybranou poezii a díky tomu se vyberou peníze od diváků a posluchačů, které pak putují na National Poetry Month, což je jedna z největších literárních slavnostní na světě. Meryl se čtení poezie zúčastnila již po několikáté. Poprvé už v roce 2004. :)

image host image host image host image host image host

Best Friends Benefit To Save Them All | 3.4.2017

15. dubna 2017 v 22:28 | Merylka

Meryl teď momentálně zřejmě dotočila svoje scény pro muzikál Mary Poppins Returns a před natáčením dalšího projektu The Post s Tomem Hanksem, které začne v květnu se dala zřejmě do cestování. Včera jsem totiž narazila na várku fotografií s fanoušky ze Srí Lanky, takže je sem možná potom přidám. Teď tu ale pro vás mám fotky s Gracie Gummer, která se zúčastnila akce pořádanou Best Friends Animal Society, což je organizace, která se zabývá záchranou zvířat. Tváří téhle organizace je herečka Amanda Seyfried, která od tamtud má svého pejska Finna, ale vzhledem k tomu, že nedávno porodila, tak se akce nezúčastnila. Na akci dorazila ale třeba herečky Emmy Rossum a Portia Doubleday. :)

image host image host image host image host image host

89th Annual Academy Awards | 26.2.2017

8. dubna 2017 v 22:18 | Merylka

Konečně po měsíci a čtvrt přidávám fotky ze samotného předávání Oscarů. Až v takovém skluzu jsem, ale naštěstí se mezi tím nic moc neobjevilo, takže přidám tohle a už jsem zase připravená na další nával. Meryl nyní natáčení v Londýně muzikál Mary Poppins Returns, ve kterém si zahrála vedlejší roli po boku Emily Blunt. Doufám, že se objeví alespoň nějaké fotky z natáčení. Teď k samotným Oscarů. Meryl letos získala svojí 20.nominaci na Oscara za roli ve filmu Božská Florence. Oscara si ale zaslouženě odnesla Emma Stone za La La Land a Meryl se s Emmou i vyfotila a vznikla nádherná fotka! Večer poprvé moderoval Jimmy Kimmel a zvládl to na jedničku, samozřejmě si nedopustil rýpnout do hlášky prezidenta Trumpa, že Meryl je nejpřeceňovanější herečkou součastnosti, Meryl si ale díky tomu vysloužila standing ovation. Objevila se dokonce i na červeném koberci, ale vzhledem k tomu, že přijela na poslední chvíli, tak společně s manželem Donem Gummerem jen proběhla, proto většina fotek pochází ze samotné show. Navíc se Meryl objevila na jevišti jako presenter po boku Javiera Bardema (já toho herce miluju!!!) a tím mi udělala velkou radost :D Navíc vypadala naprosto dokonale, podle mě se jedná o její nejlepší šaty z celé awards season. Tímto končím můj nekonečný článek a vy se můžete kochat fotkami. :)

image host image host image host image host image host

Motion Picture & Television Fund’s Pre-Oscars Party | 25.2.2017

24. března 2017 v 23:48 | Merylka

Den před předáváním filmových cen Oscar se Meryl společně s dalšími nominovanými nebo presentery zúšastnila před-oscarového večírku, na který tentokrát dorazila bez manžela. Navíc se objevili pouze čtyři fotky, nicméně vypadala skvěle. Naprosto jsem se zamilovala do těch pruhovaných kalhot, ve kterých vypadá báječně! Na večírku se vyfotila s herečkami Violou Davis nebo Amy Adams (obě si s Meryl zahráli ve filmu Pochyby). :)
Jinak se moc chci omluvit, že opět neobíhám a vlastně ani nepřidávám pravidelně články. Teď momentálně mám toho trochu více v práci, navíc jsem v neustálém stresu ohledně nové školy, práce a rodiny. Dokonce jsem zhubla 7 kilo za týden a věřte mi velkou váhu na tom má stres a to, že nestíhám jíst. Takže to prosím pochopte a hned jakmile budu mít čas, tak vás všechny oběhnu. :)

image host image host image host image host

10th Annual Women in Film Pre-Oscar Cocktail Party | 24.2.2017

17. března 2017 v 21:12 | Merylka

Meryl Streep se dva dny před udílením filmových den Oscar zúčastnila 10.ročníku oslavy žen ve filmovém průmyslu. Akce byla zároveň i před-oscarová koktejlová party pro nominované nebo bývale vítěze. Meryl dorazila v doprovodu svého manžela Dona Gummer, kterého můžete s Meryl vidět rovnou na titulní fotce článku. :) Na večírku se Meryl setkala s herečkou Brie Larson, hercem Colinem Firthem nebo s režisérkou Avou DuVernay. :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama