Film's News

Mary Poppins Returns | Teaser Trailer & Poster

8. března 2018 v 20:29 | Merylka
Na počest Oscarového večera Disney studia zveřejnila teaser trailer k novému muzikálu Mary Poppins Returns, kde si hlavní roli kouzelné chůvy Mary Poppins zahrála Emily Blunt. Ve filmu si zahrálo ale spousta dalších celebrit, například Colin Firth, Lin-Manuel Miranda, Julie Walters, Dick Van Dyke nebo Angela Lansbury. To ale z obsazení není vše, jelikož v samotném filmu se objeví také naše Meryl Streep, ta si zahrála vedlejší postavu jménem Topsy, o které zatím moc nevíme. Pokud jste viděli původní film Mary Poppins z roku 1964, kde si chůvu zahrála Julie Andrews, která si za svojí roli nakonec odnesla i Oscara, tak se vám trailer bude určitě líbit. Jsem neskutečně moc ráda, že režisér filmu Rob Marshall zůstal věrný původnímu verzi, přijde mi to, jako by se vůbec nic nezměnilo, ta atmosféra, ty kulisy, herci, prostě všechno při starém. V samotném traileru můžeme vidět pouze herce Lin-Manuela Mirandu a samozřejmě také Emily Blunt. Už teď se nemůžu dočkat klasického traileru! Film má zatím stanovenou premiéru až na prosinec 2018, nechci sem dávat přesná data, protože si myslím, že se to možná ještě změní, ale už nyní se na film velmi těším. :)

Mamma mia! 2 | Grammy Spot & Photo

28. února 2018 v 19:30 | Merylka
Oscarová noc už se nám blíží a já se na to šíleně moc těším! Kvůli tomu jsem si vzala dovolenou, tak doufám, že to bude stát za to, navíc už jsem viděla všechny nominované filmy kromě jednoho, ale na ten se podívám v sobotu, takže má povinnost co by filmové fanynky je splněná. Viděla jsem dokonce už i The Post s Meryl a Tomem, ale musím na to jít ještě jednou, protože bych vám to tady vychválila do nebes samozřejmě kvůli Meryl, takže při druhém shlédnutí budu mít normální úsudek :D

A teď k samotnému článku. Přidávám sem další trailer pro pokračování muzikálu Mamma mia!. Ono se vlastně nejedná přímo o trailer, jde o televizní spot, který byl zveřejněný při předávání cen Grammy, ale mě se tohle video líbí daleko více než samotný trailer a proč? No, jelikož to nevypadá, že Meryl je úplně mrtvá, ale že ještě nějaký život v tom filmu mít bude a také hlavně kvůli Cher, já jí miluji jako zpěvačku i jako herečku, ale Cher je moje nejoblíbenější zpěvačka, znám od ní všechny písně a všechny její alba mám v mobilu a poslouchám je pravidelně, takže to, že v tomhle spotu zpívá a ještě ke všemu píseň Fernando je pro mě úplná bomba a slintám nad tím jak můžu :D Už jenom kvůli té scéně se na ten film těším. Podívejte se na to a napiště jestli se vám líbil více první trailer nebo tenhle Grammy spot. :)

Mamma mia! 2 | #1 Trailer & Posters

19. února 2018 v 20:19 | Merylka
Konečně mám volno od přidávání fotek z akcí, jelikož holky jsou hodné a nikde se neobjevují, Meryl si myslím, že se objeví možná na večírku před Oscary, ale pak jen na samotných Oscarech a Amy se možná objeví na Vanity Fair Party, která je vždy po udělování cen.
Nyní ale k novince, kterou mám konečně čas přidat. Jedná se o první trailer k pokračování muzikálu Mamma mia!, které nese název Mamma mia! Here We Go Again. Český název zatím ještě není (malinko se toho bojím), ale trailery jsou na světě už dva (zatím přidávám jeden) a mám tu pro vás i dva plakáty k filmu :)
Pokračování muzikálu se bude věnovat hlavně minulosti Donny a jak potkala své tři potencionální otce své dcery Sophie. Z traileru není úplně jasné, co se stalo s Donnou (Meryl), my fanoušci máme dvě teorie, ta jedna je, že se někam odjela a oni připravují party na její návrat, ta druha (pravděpodobnější) je, že Donna bohužel zemřela a všichni na ní vzpomínají.
Ve filmu se objeví i spousta nových tváří jako Lily James, která si zahrála mladší verzi Donny nebo třeba zpevačka Cher, která si zase zahrála Donninu matku. Ale samozřejmě se můžeme těšit na staré známé tváře jako Amandu Seyfried, všechny tři tatínky Pierce, Billa a Colina, samozřejmě na tety Christine a Julie ale i na samotnou Meryl, která se ve filmu objeví asi jen na 10 minut, ale i tak jsem na samotný muzikál dost zvědavá :)

The Post | #1 Trailer & Photos

2. prosince 2017 v 21:26 | Merylka
Za mou blogovou nepřítomnost se objevila jedna velmi důležitá novinka. Ještě před mojí pauzou jsem vás informovala o tom, že Meryl zrovna natáčí nový film The Post, ve kterém si zahrála po boku Toma Hankse a režíroval je Stephen Spielberg. Snímek The Post je podle skutečné události a vypráví o vydavatelce Kay Graham (Meryl Streep) a jejímu editorovi Benu Bradleem (Tom Hanks), kteří se jako první noviny The Washington Post vydají na boj proti vládě a i přes všechny zákazy vydají utajené dokumenty o válce ve Vietnamu.
Myslím si, že to bude hodně silný snímek, už jenom kvůli postavení Kay Graham, která v té době byla vydavatelkou a upřímně žena takového postavení v té době nebyla na každém rohu a navíc začala bojovat proti samotné vládě. Bude to hodně podobné jako snímek Spotlight, který předminulý rok získal Oscara za nejlepší film. Jsem si rozhodně jistá, že se film objeví na Awards Season, taková jména jako Streep, Hanks a Spielberg by nevynechali, takže se určitě můžeme těšit na záplavu fotek a nominací. Mám tady pro vás oficiální první trailer k filmu, určitě se na něj podívejte a napiště názor, jak se vám líbí nebo nelíbí :)

Rychlé zprávy ze světa Meryl Streep

27. července 2017 v 16:10 | Katie* - záskok za Merylku

Merylka je momentálně na horách spolu se svými rodiči a opět mě požádala, abych za ni tady na blogu na těch pár dní zaskočila. Meryl moc novinek nemá, v podstatě všechny shrnu v tomto článku, takže mým hlavním úkolem bude oběhnout affs. Na to se vrhnu buď ještě dneska nebo až zítra. Teď už se ale vrhneme do dnešního článku.

• Asi vám neuniklo, že se příští rok dočkáme pokračování slavného filmového muzikálu "Mamma Mia!", kde si Meryl zahrála jednu z hlavních rolí. Její návrat do pokračování, jež dostalo název "Mamma Mia: Here We Go Again", už byl potvrzený. Před pár dny se objevila zpráva, že mladší "verzi" Meryliné postavy Donny si zahraje britská herečka Lily James, která si v roce 2015 zahrála ve hraném zpracování "Popelky". Ve filmu se totiž bude prolínat minulost s přítomností a my se tak dozvíme, jak to, že nakonec Donna zůstala sama jen se svou dcerou a třeba i něco víc o rozchodech se třemi důležitými muži Donniného života.
• Další skvělou zprávou je, že Meryl získala další nominaci na cenu Emmy (= něco jako "Oscar" ve světě televize). Nominována byla v kategorii "Outstanding Narration" ("Nejlepší vypravěč") za dokument "Five Came Back", který byl odvysílán na stanici Netflix. Celý název dokument zní "Five Came Back: A Story of Hollywood and the Second World War" a je vlastně o tom, jak se Hollywood změnil během druhé světové války. Zaměřuje se především na pět režísérů, kteří se v tomto období rozhodli přerušit své úspěšně rozjeté kariéry, aby vstoupili do armády.
• Meryl se teď plně věnuje natáčení svého nového projektu, který dostal název "The Papers". Režie se ujal Steven Spielberg a Meryl si v něm vůbec poprvé zahraje po boku Toma Hankse. "The Papers" je založený na skutečném příběhu a více si o něm můžete přečíst na tomto webu. Já zde přikládám také pět fotek z natáčení, abyste měli představu, jak bude Meryl ve filmu vypadat.

yIaPdt6Ky7oo1eTs0LQREUO1cWjW4rwP8y4CyaTq

Florence Foster Jenkins | #2 Trailer & Character Posters

27. dubna 2016 v 22:30 | Merylka
Tohle je úplně čerstvá novinka. Dnes byl totiž zveřejněn druhý trailer k novému filmu s Meryl Streep, který nese název Florence Foster Jenkins. Meryl ve filmu ztvárnila Florence Jenkins, bohatou ženu, jejíž jediným velkým snem je zpívat operu, bohužel jí k tomu chybí velmi důležitá věc - talent. Navzdory tomu, že Florence neumí vůbec zpívat uspořádá koncert v Carnegie Hall za doprovodu pianisty, kterého ztvárnil Simon Helberg a za podpory svého manžela, role se ujal Hugh Grant. :) V traileru konečně slyšíme Meryl trochu "zpívat", vlastně spíš křičet :D Nedávno se také objevily charakterové plakáty, ty se vážně moc povedli! Líbí se mi ten sépiový efekt :) Světovou premiéru v Londýně má film 6.května 2016 a česká premiéra byla bohužel posunuta o 3 měsíce. Filmu se u nás dočkáme až 25.srpna 1016.

Florence Foster Jenkins | #1 Trailer & Poster

20. března 2016 v 21:00 | Merylka
A je to tady! Mám tu pro vás opravdu skvělou filmovou novinku. Meryl minulý rok natáčela nový film Florence Foster Jenkins, příběh vypráví o ženě, která se zoufale chtěla stát operní zpěvačkou a i když neuměla vůbec zpívat, tak si jí diváci zamilovali pro její komediálnost a osobnost. Příběh je podle skutečné události a Meryl si v tomhle filmu zahrála právě Florence, operní zpěvačku, která neuměla zpívat. Jejího filmového manžela si zahrál herec Hugh Grant a filmového pianistu ztvárnil Simon Helberg. Světovou premiéru má film 6.května 2016 a podle CSFD se film bude promítat i u nás (Jupííí!!) v což jsem ani nedoufala. Česká premiéra je stanovena na 26.května 2016, přesně na mé 20.narozeniny, takže budu mít krásný dárek :)

Suffragette | #2 Trailer

7. října 2015 v 21:43 | Merylka
Mám toho teď tolik, že jsem úplně zapomněla přidat druhý trailer k filmu Suffragette, který měl dnes premiéru na filmovém festivalu v Londýně. Dívala jsem se na přímý přenos a Meryl se tam objevila a takhle nádherná už dlouho nebyla. Měla úžasné modré šaty, krásně upravené vlasy, prostě vypadala dokonale :) Fotky přidám v neděli, takže se máte rozhodně na co těšit! :) Jinak se obávám, že film u nás zřejmě uveden nebude, ale ještě se může stát zázrak, ráda bych film viděla v našich kinech :)

Ricki and the Flash | #3 Trailer & Soundtrack List

29. července 2015 v 21:28 | Merylka
Jupííí! Objevil se v pořadí již třetí trailer (řekla bych i poslední) k filmu Ricki and The Flash! Meryl v tomhle traileru sice nezpívá, ale mě se ze všech tří líbí nejvíce. Je tam pár nových scén. Mě se líbí ta poslední, vždycky mě rozesměje! :D Propagace filmu začíná neoficiálně 3.srpna, jelikož Meryl se v tu dobu objeví v několika různých talkshow včetně Show Jimmyho Fallona (můj sen se stal skutečností!!!!!!). Opravdu ze srdce doufám, že si Jimmy pro Meryl vymyslí nějakou bláznivou vtipnou hru! Film má světovou premiéru už 7.srpna 2015, takže se těžte na fotky! Česká premiéra je dána na 3.září a film má už i český název, který zní Nikdy není pozdě. :)

Suffragette | Character Poster

26. července 2015 v 21:23 | Merylka
Za dobu mé nepřítomnosti byla zveřejněna novinka k novému filmu s Meryl - Suffragette. Byli zveřejněny plakáty postav z filmů. Mě velice těší, že společnost plakáty zveřejnila na Den Emmeline Pankhurst, který se v Anglii slaví každý rok a připomíná se tím den, když ženy dostali v Anglii právo volit a to právě díky již zmíněné Emmeline Pankhurst, kterou ve filmu Suffragette ztvárnila naše Meryl Streep. :) Film má světovou premiéru 23.října 2015 na naše datum si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. :)

imagebam.com

Florence Foster Jenkins | On-set (17.června 2015)

21. června 2015 v 15:17 | Merylka

Jak jsem si stěžovala, že nejsou žádné novinky, tak zřejmě někdo nahoře mé nadávky vyslyšel. :) Objevily se fotky z natáčení nového filmu Florence Foster Jenkins, ve kterém hlavní roli hraje naše Meryl. Ten den se natáčelo v Liverpoolu a na fotkách můžete vidět Meryl jako Florence a Hugh Granta hrající jejího manžela. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ricki and the Flash | #2 Trailer (UK) & Poster

10. června 2015 v 20:32 | Merylka
Nějaká novinka se přeci jen objevila a to druhý trailer k filmu Ricki and the Flash, kde si Meryl zahrála hlavní roli. Trailer je kratší než ten první, ale je tam i několik nových scén. Moc se mi líbí ta scéna na letišti :D Na film se moc těším. Oficiální premiéru má film 7.srpna 2015 a opravdu hodně, hodně, hodně doufám, že se tam Meryl objeví, jelikož vůbec žádné novinky nejsou a je to trochu frustrující. :) Každopádně se určitě na trailer podívejte, stojí to za to! :)

Suffragette | #1 Trailer

3. června 2015 v 22:04 | Merylka
Byla jsme opravdu zoufalá, jelikož se u Meryl neobjevuje žádná novinka ani u jejích dětí, Meryl zřejmě ještě natáčí film o Florence Jenkins v Anglii, takže se nic neobjevuje. 28.května se měla objevit na jedné akci ve Washingtonu, ale zřejmě kvůli natáčení nedorazila, což mě mrzí.
Nicméně se na mne dnes štěstí usmálo, jelikož byl zveřejněn první oficiální trailer k novému filmu Suffragette. Meryl si zde zahrála sice vedlejší roli ale žijící osobu, jednu z nejvýznamnějších žen Anglie - Emmeline Pankhurst. Hlavní role se ujala Carey Mulligan a musím říct, že už jen podle traileru by Carey mohla získat nominaci na Oscara.
Trailer je velice povedený a řekla bych, že film bude srdcová věc převážně pro ženy, jelikož tam jde o volební právo pro ženy a jeho vybojování, které nebylo vůbec lehké. Meryl má v traileru dvě scény :)
P.S. Opravdu zbožňuji když Meryl mluví s anglickým přízvukem! ;) It's just awesome ♥

Florence Foster Jenkins | #1 Still

22. května 2015 v 17:47 | Merylka
Zapomněla jsem vás informovat o tom, že na začátku května odstartovalo natáčení nového filmu Florence Foster Jenkins, ve kterém Meryl hraje hlavní roli, po které je pojmenovaný film. Meryl ve filmu ztvárňuje "operní zpěvačku". Dala jsem to do uvozovek proto, že Florence Jenkins opravdu existovala a vůbec neuměla zpívat, opravdu nevydala jedinou čistou notu, ale přesto byla kvůli tomu publikem milována, zřejmě proto, že si ona sama myslela, že zpívat umí. Meryl zde hraje právě Florence (což je docela ironie, jelikož Meryl zpívat umí). Jejího manžela si zahrál Hugh Grant. A k mému potěšení se objevila už první fotka z filmu. Natáčení se teprve 22 dní a už je první fotka z filmu! Není to nějaké rychlé?
Jinak jsem úspěšná absolventka střední zdravotnické školy. Ústní maturitu jsem udělala! :) Takže děkuji za držení palečků :)

imagebam.com

Ricki and the Flash | #1 Trailer & News

10. května 2015 v 20:32 | Merylka
Lidičky je to tady a já z toho asi brzy umřu! :D Pro mě je to naprosto neuvěřitelný, ale trailer k filmu Ricki and the flash, kde Meryl ztvárnila rockerku je na světě! Je vážně dokonalý a já z toho nemůžu. Víte každý se mě ptá, proč tak tu Meryl miluji, ale tenhle trailer je ta odpověď! Dokonalost sama! :)

 
 

Reklama