Outfit Duel

Outfit Duel #11

1. srpna 2017 v 21:37 | Merylka
Snad poprvé za dlouhou dobu se mi stalo, že opravdu s prvním dnem v novém měsíci přidávám ankety, tomu seříká pořádný úspěch, nebo alespoň pro mně to úspěch je opravdu velký. Nejdříve jsem tu s hlasováním o nejlepší outfit, do kterého jsem vám vybrala dva outfity, které si vzali sestry Mamie a Grace. Mamie si na premiéru filmu 'The Big Sick' oblékla béžové kalhoty s pruhovaným topem, řekla bych, že tohle je přesně její styl, ještě jej doplnila svými známými dioptrickými brýlemi. Grace si vzala na promítání nové řady seriálu 'Mr.Robot' krásné bílé šaty neznámé značky, které doplnila úžasnými páskovými černými botami. Myslím si, že to budete mít o malinko těžší, ale já už mám vítěze vybraného :)

Outfit Duel #10

1. července 2017 v 17:48 | Katie*
Přeji všem příjemné pozdní odpoledne, doufám, že dnešní první červencový den jste si užili. Já teda pořád nechápu, kam se ta první polovina roku 2017 poděla?! Je hrůza, jak to utíká, a vůbec to není hezké :D. Asi se divíte, proč vám sem píšu já, Katie* z blogu justa.blog.cz. Merylka mě požádala o záskok, jelikož bude do středy na filmovém festivalu v Karlových Varech a pak jede do pátku pryč. Protože nestihla předpřipravit ankety, tak mě poprosila, abych něco vybrala a začátkem měsíce je zveřejnila. Jako první tu pro vás mám outfit duel. Já měla hned od začátku představu, co bych vybrala, ale nebyla jsem si jistá, jestli to bude možné, jestli najdu vhodné fotky. Naštěstí se mi to podařilo. Abychom tu měli menší změnu, vybrala jsem dva outfity, co na sobě Meryl měla coby Miranda Priestlyová ve filmu "Ďábel nosí Pradu", který jen tak mimochodem včera oslavil 11 let od data vydání do kin! V duchu tohoto filmu jsem pak udělala i POTM, na které se můžete těšit zítra ;).


Outfit Duel #9

7. června 2017 v 15:23 | Merylka
Na hlasování o nejlepší outfit jsem zvolila opět souboj mezi matkou a dcerou. Meryl se nedávno zúčastnila akce na oslavu filmové kariéry herce Roberta De Nira a společně mají vážně kouzelné fotky, Meryl si na akci oblékla černý overal, který jí vážně moc sluší. Dcera Meryl, Grace se zúčastnila akce určenou pro ženy, na kterou si oblékla skvělý outfit, puntikovaný top a černé kalhoty. Myslím si, že to budete mít malinko těžší, protože obě mají takový osobity styl oblékání :)

Outfit Duel #8

1. května 2017 v 12:52 | Merylka
Přeji všem krásného 1.máje a doufám, že Svátek práce neslavíte v práci, ale užíváte si volna a sluníčka, tak jako já. Opět bych to nebyla já, kdybych nezačala s omluvou. Vím, že to všichni chápete, ale mě to stejně nedá, abych se vám neomluvila, že nejsem tolik aktivní na blogu a hlavně, že vás už skoro neobíhám, prostě není čas. Každopádně teď pro mě začíná trochu volnější období, takže slibuji, že se polepším.
Na květnový outfit duel jsem vybrala sesterský souboj. Grace Gummer se nedávno zúčastnila akce na podporu záchrany zvířat a vypadala skvěle a tak jsem se rozhodla vedle ní dát její sestru Mamie, která se v únoru zúčastnila módní akce. :) Jsem zvědavá, který outfit u vás zvítězí, i když malinko tuším. :)

Outfit #1: Grace Gummer
Outfit #2: Mamie Gummer

Outfit Duel #7

2. dubna 2017 v 12:36 | Merylka
Zdravím po delší odmlce. Abych byla upřímná nic se u mě nezměnilo, stále vůbec nestíhám. Nakonec se ukázalo, že hlavní pracovní poměr v kině není zrovna úplně to nejlepší pro mě, ale neberte to špatně. Například pozice manažera není tak špatná, protože máte jen tu papírovou práci, ale pozice pracovník v provozu je daleko horší, protože se každý den musíte vídat se zákazníky a to mě hodně ničí. Každý den říkat úplně to samé dokola a dokola. Jsme unavena psychicky i fyzicky, takže se moc omlouvám, že tu nejsem tak často, jak bych tu měla být, ale dnes vás konečně oběhnu.
Na duel outfitů jsem se rozhodla vybrat šaty, které Meryl měla při propagaci muzikálu Mamma Mia!, protože venku svítí sluníčko a je nádherně a čím si to připomenout více než slunečným muzikálem? :)

Outfit #1: Premiere 2008 (Červené šaty)
Outfit #2: Press Conference 2008

Outfit Duel #6

3. března 2017 v 12:05 | Merylka
Opět tu máme oblíbený duel s outfity. Meryl se letos objevila na předávání britských cen BAFTA Awards a to mě inspirovalo udělat duel s letošním rokem versus s rokem 2009, kdy se Meryl také objevila. V letošním roce si oblékla kalhotový kostýmek s delším sáčkem, který byl velmi elegantní, ale dle mého názoru se kostýmky moc nehodí na slavnostní předávání. Zatímco v roce 2009 si na BAFTA vzala své 31 let staré šaty, které poprvé na sobě měla v roce 1978 na svých prvních Oscarech, je neuvěřitelné, že jí ty šaty pořád sedí, ale vypadala v nich naprosto úžasně, takže jsem zvědavá jaký outfit u vás zvítězí. :)

Outfit Duel #5

5. února 2017 v 1:22 | Merylka
A také společně s hlasováním o fotku měsíce přichází i hlasování o nejlepší outfit. Jelikož se Meryl v lednu zúčastnila dvou předávání, tak budete vybírat z nejnovějších outfitů. Na Golden Globe získala cenu za celoživotní dílo, takže fotka pochází z press room, černé šaty s barevnými kamínky okolo výstřihu a ramen jsou značky Givenchy. A ty nádherné bílé šaty, které si Meryl oblékla na předávání SAG Awards jsou od Valentina. Na obou akcích vypadala nádherně, takže jsem zvědavá, jaké šaty u vás nakonec zvítězí. :)

Outfit #1: Golden Globes 2017 (Givenchy)
Outfit #2: SAG Awards 2017 (Valentino)

Outfit Duel #4

1. ledna 2017 v 21:11 | Merylka
A samozřejmě společně s hlasováním o fotku měsíce, přichází i hlasování o nejlepším outfitu. Přemýšlela jsem jaké outfity bych měla vybrat a rozhodla jsem se pro dvoje šaty z předávání cen Golden Globe, jelikož se předávání uskuteční už 8.ledna a Meryl na něm získá cenu za životní přínos a také získala nominaci v kategorii Nejlepší herečka v komedii nebo muzikálu za roli ve filmu Božská Florence (taky se tak těšíte, já šíleně moc!!!). První šaty jsou z roku 2012, když Meryl vyhrála Oscara za roli ve filmu Železná lady a další šaty pocházejí z roku 2007, kde si Meryl také odnesla cenu, tentokrát za roli ve filmu Ďábel nosí Pradu. Budete to mít hodně těžké, ale jsem zvědavá, jaké šaty zvítězí :)

Outfit #1: Golden Globes 2012 (Značka neznámá)
Outfit #2: Golden Globes 2007 (Značka neznámá)

Outfit Duel #3

1. prosince 2016 v 20:22 | Merylka
A máme tu prosinec a pomalu ale jistě se nám už blíží Vánoce, ani netušíte jak já jsem vánoční člověk, zbožňuji Vánoce a vše spojené s nimi ať je to výzdoba, pečení cukroví, nakupování dárků nebo filmy v televizi včetně Lásky nebeské, Sám doma nebo Grinche. Takže já se osobně opravdu hodně těším a také se těším na to jaký outfit vyberete na další měsíc. Tentokrát vyhrála Meryl ve svém podzimním outfitu a vzhledem k tomu, že se zúčastnial dvou filmových festivalů, nejdříve festivalu v Římě a následně v Tokyu, tak jem vybrala outfity, které měla na premiéře filmu Florence Foster Jenkins. :)

Outfit #1: Tokyo (Značka neznámá)
Outfit #2: Rome (Značka neznámá)

Outfit Duel #2

3. listopadu 2016 v 21:26 | Merylka
První kolo hlasování o nejlepší outfit se docela osvědčilo, takže přicházím s druhým kolem. Tentokrát tu pro vás mám souboj matky a dcery a navíc to jsou fotky, které jsem ještě na blog nestuhla přidat (omlouvám se), takže je možná uvidíte poprvé. Jak už jsem vás dříve informovala, Meryl se zúčastnila filmového festivalu v Římě a svůj první outfit, ve kterém se objevila pojala docela zvláštně, připomíná mi to trochu retro styl. Vlastně vše, co má na sobě mi na ní připadá velké a je možné, že právě to byl účel. Grace si na premiéru seriálu Good Girls Revolt oblékla takový bílý komplet, úplně jsem se zamilovala do těch obrovských rukávů a svým způsobem mi to také připomíná trochu retro, takže jsme zvědavá, jaký outfit vyhraje tentokrát. :)

Outfit #1: Meryl Streep (Značka neznámá)
Outfit #2: Grace Gummer (Značka neznámá)

Outfit Duel #1

2. října 2016 v 23:50 | Merylka
Rozhodla jsem se udělat takovou jednu menší změnu na blogu. Většina z vás ví, že jsem tu měla anketu Dress Of The Year, nebo-li "Šaty roku", kde jste hlasovali o nejlepší šaty, které Meryl měla za ten rok na sobě. V poslední době jsem nad tím přemýšlela a přišlo mi to trochu komplikované a proto jsem se raději rozhodla, že to zruším a nahradím anketou Outfit Duel, která tu bude pravidelně každý měsíc. :) Hned pro první hlasování tu pro vás mám outfity, které měla na sobě dcery Meryl Streep, herečka Grace Gummer. První šaty měla na sobě když byla na festivalu v Benátkách a druhé při předávání televizních cen Emmy Awards. :)

Outfit #1: 73rd Venice Film Festival (Značka neznámá)
Outfit #2: 68th Annual Primetime Emmy Awards (Značka neznámá)

Dress of the Year 2015 #Finale

31. ledna 2016 v 23:51 | Merylka
Byla to dlouhá cesta, ale dorazili jsme až do finále se třemi podle vás nejlepšími outfity, které Meryl měla v roce 2015 na sobě. Vítěz ale může být pouze jeden a o tom rozhodnete v únorovém hlasování. A tady máme nominované, které jste si zvolili :) A nezapomeňte hlasovat pro fotku měsíce za březen :)


V 1.kole o nejlepší outfit zvítězil jednoduchý hnědý top s takzvaným "tygřím vzorem", Meryl k tomu zvolila černé jeany a kožené boty na vysokém klínku. Meryl si tenhle outfit oblékla na 15.ročník předávání cen AFI.

Dress of the Year 2015 #3

3. ledna 2016 v 21:19 | Merylka
A je tu třetí a před-finálové kolo hlasování o nejlepší Merylinin outfit v roce 2015. Pravidla jsou jednoduchá, hlasujete pro ten outfit/šaty, které se vám osobně na Meryl nejvíce líbí, tedy pro to, co (podle vás) Meryl nejvíce sluší. Outfit/Šaty, které získají nejvíce hlasů postupují do finále, které se bude konat příští měsíc :)
V tomto kole pro vás mám pouze 4 outfity, řekla bych, že to budete mít tohle kolo jednodušší, jelikož jich není tolik, ale já sama se nemůžu rozhodnout mezi dvěma, takže jsem zvědavá, které šaty pošlete do finále :)
A nezapomeňte hlasovat také v POTM :)


Dress of the Year 2015 #2

29. listopadu 2015 v 22:41 | Merylka
A máme tu druhé kolo hlasování o nejlepší Merylinin outfit v roce 2015. Pravidla jsou jednoduchá, hlasujete pro ten outfit/šaty, které se vám osobně na Meryl nejvíce líbí, tedy pro to, co Meryl nejvíce sluší (podle vás). Outfit/Šaty, které získají nejvíce hlasů postupují do finále :)
Ve druhém kole pro vás mám celkem 8 outfitů, tentokrát bych čekla, že to bude těžší jelikož se jedná většinou o šaty. A musím říct, že já sama se vůbec nemůžu rozhdonout, které se mi na Meryl líbí nejvíce, ale vybírejte pečlivě :)
A nezapomeňte hlasovat v POTM.

Dress of the Year 2015 #1

1. listopadu 2015 v 20:58 | Merylka
Samozřejmě nesmím zapomenout na roční anketu Dress Of The Year. Pravidla jsou jednoduchá, bude několik kol (zatím mám napočítaná 3 kola) a v každém kole hlasujete pro ten outfit/šaty, které se vám osobně na Meryl nejvíce líbí, tedy pro to, co Meryl nejvíce sluší (podle vás). Outfit/Šaty, které získají nejvíce hlasů postupují do finále :)
V prvním kole pro vás mám celkem 8 outfitů, kde má Meryl na sobě kalhoty a věřte mi letos nosila skoro samé kalhoty a topy :D Takže můžete vybírat a pečlivě :)
A nezapomeňte ještě hlasovat v POTM :)

Dress of the Year 2014 #Finale

1. února 2015 v 14:31 | Merylka
A konečně je tu finále. Z každého kola jste vybraly jedny (podle vás) ty nejhezčí šaty, nyní je na Vás, které z těchto tří šatů se stanou Šaty roku 2014? Tak do toho a nezapomeňte hlasovat také v POTM. :)

---

První šaty si Meryl oblékla na premiéru filmu Blízko od sebe (August: Osage County), která se konala v Paříži. Jedná se o černo-bílé pruhované šaty, které navrhla Stella McCartney v roce 2013 jako součást podzimní kolekce.

Dress of the Year 2014 #3

1. ledna 2015 v 14:27 | Merylka
Máme tu třetí kolo Dress of the Year 2014. Ve 2.kole zvítězili první šaty, tedy ty, co Meryl měla na Oscarech. Tohle kolo je předposlední, dalším kolem bude už finále. V tomhle 3.kole máte pouze 4 šaty, takže rozhodování budete mít snažší :)
Budete moc hlasovat pouze v lednu, únoru bue již zmíněné finále. Nezapomeňte také hlasovat pro POTM. :)

Dress of the Year 2014 #2

2. listopadu 2014 v 11:28 | Merylka
1.kolo Dress of the year 2014 skončilo a šaty s nejvíce hlasy postupují do finále, které se koná v únoru 2015. Nyní přichází 2.kole opět s 6-ti šaty, které Meryl měla letos na sobě. Budete hlasovat zase dva měsíce - Listopad a Prosinec. Šaty s nejvíce hlasy postupují do finále. :)

Dress of the Year 2014 #1

31. srpna 2014 v 11:17 | Merylka
Jelikož Meryl letos se objevila na dost akcích a zřejmě jich dost ještě bude, tak šaty rozdělím a bude víc kol. 1.kolo je po 6-ti šatech, hlasovat budete moc 2 měsíce. :) Tedy září a říjen. :) Šaty s nejvíce hlasy postupují do finále, které se bude konat v únoru 2015 :)

Dress of the Year 2013

4. února 2014 v 17:45 | Merylka
A máme tu novou anketu a řekla bych, že docela jednoduchou. Na Vás bude si vybrat šaty, které se Vám nejvíce na Meryl líbí. Šaty jsou pouze z roku 2013 a jelikož v ten rok Meryl na moc akcích nebyla, tak jsou fotky jen 3. Tudíž to budete mít jednoduché. Máte na to celý únor a já jsem zvědavá jaké šaty si vyberete. Budou s námi v menu celý tenhle rok. :)

 
 

Reklama