POTM

Fotka měsíce - Září 2017

1. srpna 2017 v 21:41 | Merylka
Minulý měsíc mně při hlasování o fotku měsíce zastupovala Katie* a zastupovala mně již několikrát a já bych jí za to chtěla moc poděkovat. Minulý měsíc, také své 11.leté výročí slavil film Ďábel nosí Pradu a díky tomu můžete v menu vidět vámi vybranou fotk měsíce. Tenhle měsíc slaví jiný Merylinin film, tentokrát je to film Smrt jí sluší, který letos slaví 25 let své existence. Proto jsem se rozhodla vybrat fotky právě z tohoto filmu. Je pro mne trochu neuvěřitelné, že tenhle film už je na světě 25 let, pamatuji si totiž, že Smrt jí sluší byl úplně první film s Meryl, co jsem viděla a to mi bylo asi 8 let. Každopádně jsem moc zvědavá, jaká fotka nakonec vyhraje :)

Téma: Smrt jí sluší

Fotka měsíce - Srpen 2017

2. července 2017 v 10:00 | Katie*
Jak jsem slibovala, mám tu pro vás POTM na nový měsíc - tentokrát už srpen! Psala jsem to už u Outfitu Duelu, ale prostě musím znovu - jak to, že ten čas tak rychle letí? Než se nadějeme budou zase Vánoce :D. No nic. V předchozím článku jsem vás informovala o tom, že teď na chvíli zastoupím Merylku, protože je momentálně v Karlových Varech na filmovém festivalu. Mým úkolem bylo nachystat obě ankety (splněno) a párkrát oběhnout affs, což udělám dneska ;). Taky jsem psala, že jsem se tedy naladila na téma filmu "Ďábel nosí Pradu", který v pátek, 30.června, oslavil krásných 11 let od uvedení do kin! Vybrala jsem dvě fotky, na kterých můžete vidět Meryl jako Mirandu Priestlyovou, a další dvě z premiér filmu, kde už je Meryl s Anne Hathaway, která si ve filmu zahrála hlavní roli.

Téma: Ďábel nosí Pradu

Fotka měsíce - Červenec 2017

7. června 2017 v 15:27 | Merylka
Myslím si, že asi nemá vůbec cenu se omlouvat, protože u mně je to na denním pořádku. Opět nemám vůbec čas kvůli práci, ale zítra mám volno, takže zítra vás všechny konečně oběhnu, jak se sluší a patří. Tentokrát jsem pro anketu fotka měsíce zvolila styl před tím a potom. Meryl se nedávno zúčastnila akce na oslavu filmové kariéry Roberta De Nira, se kterým vznikla krásná fotka a oproti tomu jsem dala fotku z jejich společného filmu Zamilovat se (1984). Pak se Meryl se svojí dcerou Grace zúčastnila akce určenou pro podporu žen a tam se obě vyfotili s Hillary Clinton a oproti tomu jsem dala fotku z roku 2012, kde si Meryl a Hillary pořídili selfie. :)

Téma: Before and After

Fotka měsíce - Červen 2017

1. května 2017 v 12:57 | Merylka
Meryl Streep 22.června oslaví své neuvěřitelné 68.narozeniny, takže jsem samozřejmě přemýšlela s čím by mělo být červnové POTM, protože většinou bývá s fotkami z jejího dětství, ale zásoby se docela ztenčují, takže jsem se rozhodla vybrat fotky z akcí, kde získala cenu za celoživotní přínos světové kinematografii. Já už svého favorita na vítěze mám a něco mi říká, že všichni budete hlasovat také pro tu stejnou fotku jako já, protože je ze všech nejlepší. Také nezapomeňte hlasovat v Outfit Duelu :)

Téma: Lifetime Awards

Fotka měsíce - Květen 2017

2. dubna 2017 v 12:41 | Merylka
Jelikož jsem si postěžovala v předchozím článku, kde můžete hlasovat v outfit duelu, tak tady se budu už vážně věnovat Meryl a fotce měsíce. Přidávat články sice nestíhám, ale naštěstí se neobjevilo tolik novinek, vlastně se objevila pouze jedna o novém filmu, ve kterém si Meryl zahraje s Tomem Hanksem!! Měla jsem z toho radost a slibuji, že vám co nejdříve napíšeu více informací. Fotky na anketu jsem vybrala lehce a vlastně i tak, aby ladila s duelem, takže fotky v anketě pocházejí z muzikálu Mamma mia!, jelikož vždycky, když je takhle hezky, tak mám chuť si film pustit a koukat na něj znovu, znovu a znovu. :)

Téma: Mamma mia!

Fotka měsíce - Duben 2017

3. března 2017 v 13:09 | Merylka
Tentokrát pro mě vybrat fotky na anketu bylo jednoduché. V neděli se předávali Oscaři a tím se završila oblíbená Awards Season, už teď se těším na další. Letošní Awards Season ovládl muzikál La La Land a jen občas mu tam skočilo drama Moonlight. Meryl se ale zúčastnila celkem čtyř hlavních mezníků v téhle sezóně - Golden Globes, SAG Awards, BAFTA Awards a samozřejmě i Academy Awards. Proto jsem se rozhodla vybrat z každého jednu fotku a vy můžete rozhodnout, kde se vám Meryl líbila nejvíce.
Vítěznou fotku z minulého hlasování jsem musela vybrat já, protože byla remíza a rozhodla jsem se pro Meryl a Rayana, protože ta fotka je prostě božská ♥ :)

Téma: Awards Season

Fotka měsíce - Březen 2017

5. února 2017 v 1:13 | Merylka
Zdravím v novém měsíci. Chci se moc omluvit, že tu nejsem pravidelně a také, že neobíhám pravidelně. Poslední dobou ode mne slyšíte jen samé omluvy, ale bohužel to jinak nejde. Nastoupila jsem totiž na HPP do kina a jsem tam neustále. Teď jsem měla například 13-ti hodinové směny dva dny po sobě, takže vůbec nestíhám, proto jsem si ani neuvědomila, že je nový měsíc a s tím přichází hlasování o fotku měsíce. Téma jsem měla rozhodnuté hned. Meryl se totiž objevila na předávání SAG Awards a na předávání se s ní vyfotilo hned několik celebrit, takže můžete vybrat fotku, která se vám líbí nejvíce :)

Téma: Meryl a celebrity na SAG Awards 2017

Fotka měsíce - Únor 2017

1. ledna 2017 v 21:03 | Merylka
A máme tu první den v Novém roce 2017, jak jste oslavili Silvestra? U nás to nebylo nic moc, vlastně mě jeden člen naší rodiny docela dost naštval, takže jsem do Nového roku vstupovala naštvaná, ale dnes to docela ujde. Navíc, protože je 1.ledna, tak samozřejmě přidávám oblíbenou anketu fotku měsíce, opět jsem netušila jaké fotky mám vybrat, takže jsem zase vybrala fotky z filmů. Z předešlé ankety, už můžete vidět vítznou fotografii z filmu Manhattan v menu, tentokrát budete vybírat fotku z filmů Zamilovat se (1983), Vzpomínky na Afriku (1984), Plenty (1985) a Hořkost (1986). :)

Téma: Meryl ve filmu

Fotka měsíce - Leden 2017

1. prosince 2016 v 20:55 | Merylka
Samozřejmě i se začátkem nového měsíce také přichází hlasování pro fotku měsíce, tentorkát jsem opravdu nevěděla, jaké fotky vybral, tak jsem zvolila tu jednodušší variantu, tedy, fotografie ze čtyř různých filmů s Meryl. První fotka pochází z filmu Klid noci (1982), druhá fotka je z filmu Sophiina volba (1982), za který Meryl získala svého druhého Oscara. Třetí fotka pochází z filmu Silkwoodová (1983) a poslední je z filmu Manhattan (1979). :) Můžete hlasovat buď podle toho jak se vám Meryl na fotce líbí a nebo pokud jste viděli film, tak klidně dát hlas tomu filmu, který se vám líbil :)
Také nezapomeňte hlasovat v anketě Outfit Duel :)

Téma: Meryl ve filmu

Fotka měsíce - Prosinec 2016

3. listopadu 2016 v 21:33 | Merylka
Nejdříve bych se vám moc chtěla omluvit. Opravdu vůbec nestíhám, nakupila se mi spousta novinek, chodím neustále do práce nebo do školy a na obíhání a návštěvu vašich blogů nemám žádný čas, cože mě neskutečně moc mrzí. Takže bych vás chtěla poprosit, aby jste mě omluvili z veškerých kontrol affs a slibuji, že jakmile bude troška času, tak vás hned na blozích navštívím a okomentuji vše, o co jsem přišla.
Nyní k fotkám a k důvodu proč jsem vybrala zrovna fotky, kde Meryl vyhrála Golden Globe. Odpověď je jednoduchá. Přemýšlela jsem, co za fotky dát a neměla jsem žádný nápad a najednou se na facebooku objevilo, že Meryl příští rok na předávání Golden Globes Awards, které se uskuteční 8.ledna získá Cecil B. DeMille Award, což je cena za celoživotní dílo. Ani si nedokážete představit jakou radost mi to udělalo, hlavně na tohle oznámení čekám už alespoň 5 let a konečně jsem se dočkala, navíc teď mám jistotu, že se tam Meryl opravdu dostaví :D

Téma: Golden Globes Awards

Fotka měsíce - Listopad 2016

2. října 2016 v 23:51 | Merylka
Tak a je tu říjen, zítra mám první školní den na vysoké škole a už teď přemýšlím o tom, že bych ze školy odešla :D Neodsuzujte mě ale bojím se, že mě to nebdue bavit, nastupuji na Humanitní studia na Karlovce, protože jsem se jinam nedostala a nechtěla bych chodit zase někam, kde bych se trápila, takže proto tyhle myšlenky.
Taky bych se moc chtěla omluvit, že jsem teď vůbec neobíhala, ale neměla jsem vůbec náladu a byla jsem pořád v práci a unavená a je toho teď na mě nějak moc všeho kolem a najednou, navíc se blíží Vánoce a já začínám panikařit! :D
Konečně se dostanu k věci, na hlasování pro fotku měsíce na listopad jsem vybrala fotky z photoshootu s Grace Gummer, který byl nafocený při ComicConu, když tam Grace byla kvůli panelu k seriálu Mr.Robot. :)

Téma: Photoshoot | Grace Gummer

Fotka měsíce - Říjen 2016

6. září 2016 v 15:04 | Merylka
Věřili by jste tomu, že jsem úplně zapomněla na to, že už je září? Řekla bych, že to bude hlavně tím, že vysoká mi začíná až od 3.října, takže bych málem zapomněla na fotku měsíce. Přemýšlela jsem s čím by to mělo tentokrát být, nejdříve jsem si řekla, že by nebyl špatný další photoshoot z roku 2014, ale pak jsem se rozhodla pro něco jiného. Právě teď čtu knihu Francouzova milenka od Johna Fowlese, kniha byla v roce 1981 natočena jako film, ve kterém si hlavní postavu Sarah zahrála naše Meryl a jelikož vážně miluji, jak v tom filmu vypadá, rozhodla jsem se pro fotky z tohoto filmu. :)

Téma: Francouzova milenka

Fotka měsíce - Září 2016

2. srpna 2016 v 21:44 | Merylka
Půlka prázdnin je za námi. Mě tedy čekají prázdniny ještě v září, jelikož na vysokou nastupuji až někdy koncem září. Už jsem se vám pochlubila, že jsem se dostala na Karlovu Univerzitu? No jo, je to tak. Bohužel ne na ten obor, na který jsem chtěla (Filmová studia), ale dostala jsem se na Humanitní studia, pokusím se to tam nějak přežít (vzhledem k pověsti) a příští rok zkusím znovu Filmová studia a možná bych zkusila rovnou i scénáristiku na FAMU. :)
Teď konečně k Meryl. Ta nám nafotila nový photoshoot!!! Ani netušíte, jakou jsem měla radost, když jsem ho viděla!! Takže už je vám jasné s jakými fotkami bude hlasování na září :D Nemohla jsem si pomoc! Navíc se objevila zpráva, že by se Meryl měla zúčastnit filmového festivalu v Římě a udělat tam nějaký panel ohledně italských hereček, psala jsem festivalu na email a ti mi i potvrdili, že by se měla 20.října objevit na červeném koberci, takže si trochu pohrávám s myšlenkou tam jet a opět jí vidět, ale to je ještě daleko :D

Téma: Photoshoot 2016

Fotka měsíce - Srpen 2016

30. června 2016 v 22:56 | Merylka
Zdravím vás z prvního prázdninového večera. Dnešek byl pro mě opravdu hodně těžkým dnem, protože jsem se musela rozloušit s tím nejlepším kolektivem, jaký jsem kdy měla, proto mě vážně hodně mrzí, že pomaturitní studium je pouze roční záležitost. Ale byla to báječná zkušenost a poznala jsem spoustu skvělých lidí, navíc jsme na poslední den školy měli téma Mexiko, takže jsem do sebe nalila asi 15 panáků tequily a dovedete si představit, jak asi vypadám teď :D
Zítra odjíždím na 9 dní na filmový festival do Karlových Varů, držte mi všichni palečky ať letos získám nějaký ten podpis a jelikož Meryl je teď na turné po Africe společně s Michelle Obama, aby podporovali vzdělání žen, tak bude i hodně fotek, co tu nebudu. Poprosila jsem tedy Katie*, která za mé nepřítomnosti bude přidávat veškeré novinky, co se kolem Meryl objeví :) Tak na ní buďte hodní ;)

Téma: Mamie Gummer jako Emily Owens

Fotka měsíce - Červenec 2016

2. června 2016 v 21:53 | Merylka
A další měsíc za sebou! Vážně neuvěřitelně moc to letí, už jen měsíc školy a někteří mají to štěstí, že už si užívají prázdniny :) Pro tentokrát jsem pro vás vybrala fotky z různých photoshootů, které Meryl nafotila v 80. a 90.letech, takže jsem opravdu hodně zvědavá jaká fotka nakonec vyhraje :) Jinak co chystáte na prázdniny? Já letos opět pojedu na filmový festival do Karlových Varů a opět na celou dobu a už se vážně nemůžu dočkat! :D

Téma: Photoshoots

Fotka měsíce - Červen 2016

1. května 2016 v 21:08 | Merylka
A další měsíc je za námi, ale díky bohu tu před námi je krásný květen a doufám, že bude slunečný a teplý, navíc květen je noční můrou pro všechny maturanty, takže bych tímto článkem chtěla popřát všem maturujícím hodně štěstí a pevné nervy! Tentokrát budete hlasovat o nejlepší fotku za měsíc Červen, což je pro Meryl docela důležitý měsíc, jelikož 22.června oslavní své 67.narozeniny. Vážně pro mě bylo těžké vymyslet nějaké téma, protože většinou se hodně opakuji s fotkami z dětství nebo ze školy, ale nakonec mě něco napadlo.

Na první fotce je Meryl po porodu svého druhého dítěte, první dcerky Mamie, fotka má označovat narození jejích dětí, které jsou pro ni vším :)
Na druhé fotce je Meryl se svým manželem Donem, se kterým je už 38 let, byla to láska na první pohled, co si budeme povídat, takže další důležitý moment jejího života :)
Na třetí fotce je Meryl zrovna když jí korunovali královnou plesu, jak bývá v Americe zvykem, pro Meryl to byla velká chvíle jelikož si vždy myslela, že je ošklivá.
A na čtvrté fotce je Meryl se svým prvním Oscarem, kterého vyhrála za vedlejší roli ve filmu Kramerová vs. Kramer, chvíle, která jí odstartovala filmovou kariéru :)
A teď je jen na vás jestli se budete při hlasování řídit důležitými chvílemi nebo fotkou, která se vám nejvíce líbí :)

Téma: Nejdůležitější chvíle Merylinina života

Fotka měsíce - Květen 2016

3. dubna 2016 v 21:10 | Merylka
K tématu fotek mě inspirovalo dubnové vydání Vanity Fair, kde se Meryl objeví na titulní stránce a redaktoři vybrali fotku z photoshootu, který byl nafocený v roce 1988, takže fotky jsou právě z toho samého photoshootu. Já osobně mám tyhle fotky moc ráda a řekla bych, že to tentokrát budete mít vážně těžké. :)
Jinak se také objevila informace, že Meryl by se měla zítra objevit na nějaké charitativní akci (huráááá), takže se ve čtvrtek určitě těšte na fotky :)
Taky jste si určitě všimli nového designu, který pro mě udělala úžasná Em a tímto bych jí chtěla moc poděkovat. Tenhle styl se na blocích vidí docela často, ale mě se strašlivě líbí, protože to vypadá jako web, prostě vážně dokonalé! Moc děkuji :)
A také tu pro některé z vás mám trošku nemilou zprávu a to, že česká premiéra nového filmu s Meryl, který nese název Božská Florence bylo přesunuta z 26.května na 28.srpna, to jsou 3 měsíce dalšího čekání!! A já si říkám jestli mi to neudělali neschvál! :D
To je snad už vše, světová premiéra Florence bude v polovině dubna, takže se už můžete těšit na fotky, stejně jako já! :)

Téma: Photoshoot 1988

Fotka měsíce - Duben 2016

7. března 2016 v 11:58 | Merylka
Na měsíc březen jste vybrali vážně skvělou fotku, tu už můžete vidět v menu a stejně tak tam můžete vidět i Nejlepší outfit roku 2015, opět jste zvolili šaty, které si Meryl vzala na předávání Oscarů :) Letos se Meryl na Oscarech neobjevila, protože nebyla nominovaná a nebyla ani jako presenter, řekla bych, že si teď užívá odpočinku od cenové sezóny, aby nabrala energii na další rok, kdy bude ceny opět brát útokem :D Také v únoru skončil i filmofvý festival v Berlinale, kde Meryl byla jako prezodentka poroty a tak jsem na hlasování zvolila právě fotky z festivalu :)

Téma: Berlinale 2016

Fotka měsíce - Březen 2016

31. ledna 2016 v 23:32 | Merylka
Tenhle měsíc to pro mě bylo hodně těžké vybrat nějaké fotky, protože mi došli úplně všechny nápady, ale nakonec se mi žárovka nad hlavou rozsvítila a vybrala jsem Merylininy první čtyři role z filmu a pokud žádné další nápady nebudou budu to dělat pořád dokud mi filmy taky nedojdou :D Nicméně můežete hlasovat podle toho, jak se vám film líbil, nebo kde nejvíce se vám Meryl líbí :)

Téma: Meryl ve filmu 0.1

Fotka měsíce - Únor 2016

3. ledna 2016 v 21:14 | Merylka
Ještě jednou přeji všem krásný Nový rok 2016 :) Mám tu pro vás opět každo měsíční anketu Photo of The Month, minule se vám nejvíce líbila fotka, na které byla Meryl s hercem Alecem Baldwinem, upřímně myslela jsem si, že to vyhraje fotka s Lindsay :) V únoru se koná předávání filmových cen Oscar a tak jsem fotky vybrala právě z této akce :)

Téma: Academy Awards

 
 

Reklama