POTM

Fotka měsíce - Leden 2016

29. listopadu 2015 v 22:33 | Merylka
Páni a už je tu prosinec. Já se musím pochlubit, normálně poprvé v mém životě mám nakoupené všechny dárky! :D Jsem na sebe opravdu hodně pyšná, teď je jen zabalit. Navíc letos mám nějakou vánoční náladu, která se mě chytla a nechce mě opustit. Tentokrát sem si pro vás připravila hlasování s fotkami, kde je vyfocena s Meryl nějaká slavná osobnost :)

Téma: Meryl with celebrities

Fotka měsíce - Prosinec 2015

1. listopadu 2015 v 20:50 | Merylka
Nemůžu tomu uvěřit, ale už budete vybírat fotku na měsíc prosinec! Vánoce už se pomalu ale jistě blíží! Máte už nějaké dárečky? Já mám doma ve skříni asi nakoupenou polovinu, letos jsem začala brzo, abych nepropadla Vánočnímu stresu :D Nicméně... docela dost dlouho jsem přemýšlela, co za fotky vybrat, zkoušela jsem zpoustu variant, ale nic se mi nelíbilo, pak jsem narazila na fotky z premiéry Suffragette z Londýna a tak jsem neodolala a máte je tady :)

Téma: Premiere of Suffragette in London

Fotka měsíce - Listopad 2015

1. října 2015 v 17:34 | Merylka
Jeden školní měsíc je za námi, jak se vám ve škole vede? Mě škola opravdu moc baví a taky práce, úžasný kolektiv a filmy zadarmo! :D Na další hlasování pro fotku měsíce jsem vybrala fotky s Mamie, která nafotila nový photoshoot a je opravdu skvělý, takže jsem nemohla odolat! :)

Téma: Mamie Gummer

Fotka měsíce - Říjen 2015

3. září 2015 v 15:45 | Merylka
A je tu hlasování na měsíc říjen. Jak se vám vede ve škole první tři dny? Já teď zrovna studuji pomaturitní studium angličtiny v Praze a od zítřka začínám pracovat v Cinestaru na Černým Mostě :) Takže mi držte palce ať to zvládnu! Nicméně, dnes má u nás premiéru film Ricki and The Flash, moc se těším, až si na to zajdu do kina a tak jsem nemohla odolat a fotky jsou práve z tohoto filmu :)

Téma: Ricki and The Flash

Fotka měsíce - Září 2015

2. srpna 2015 v 17:20 | Merylka
Už je tu srpen a fotku na tenhle měsíc můeže vidět v menu. :) V září opět do školy, nemůžu uvěřit, jak rychle to uteklo, ale je pravda, že 3 měsíce doma mi pomalu ale jistě lezou na mozek. Doufám, že si poslední měsíc volna užijete na plné obrátky.
Na měsíc září jsem vybrala profesionální fotky, které Meryl letos nafotila, moc jich neni, bylo jich akorát čtyři, takže tady jsou. :) Naprvní fotce je Meryl s herečkou Emily Blunt, na třetí fotce s první dámou Michelle Obama a na čtvrté fotce s hercem Kevinem Klinem. :) Takže vybírejte :)

Téma: Photoshoots 2015

Fotka měsíce - Srpen 2015

1. července 2015 v 20:41 | Merylka
Můj první měsíc prázdnin je pryč a utekl jako voda, ale upřímně, vážně jsem se děsně nudila až mi dokonce ta škola začala chybět. Nicméně maturitní vysvědčení mám doma a dopadlo to tak, že mám tři trojky a dvě jedničky, hold jsem neměla moc velké štěstí na otázky, ale snažila jsem se to okecat ;)
V srpnu má dcera Meryl narozeniny, takže jsem se rozhodla pro fotky, na kterých je Meryl s Mamie :)

Téma: Meryl a Mamie

Fotka měsíce - Červenec 2015

1. června 2015 v 15:44 | Merylka
A je tu červen. Vítěznou červnovou fotku, můžete již vidět v menu. Vybrali jste opravdu dobře :) Teď jsem se rozhodla pro promo fotky z filmů 90.let, které Meryl natočila. Snažila jsem se vybrat ty známnější. Můžete hlasovat buď podle toho, jak se vám líbí fotka a nebo podle toho, jak se vám líbí film. :)

Téma: Filmy 90.let

Fotka měsíce - Červen 2015

7. května 2015 v 17:32 | Merylka
Dámy a pánové písemné maturitní zkoušky mám za sebou. Zatím nevím jestli úspěšně, ale angličtinou jsem si zcela jistá, že dostanu za 1, jelikož jsem si to počítala a jse za to vážně moc ráda! :) Čeština bude trochu horší, jelikož didaktický testy mi moc nejdou a navíc i já patřím mezi ty procenta, co Jidáše nevěděli (za což se vážně moc stydím), ale doufám, že to dopadne dobře. :) Nyní mám svaťák, příští středu (14.5.) mě čeká praktická maturita na Interním oddělení a v pondělí (18.5.) ústní a konečně konec, takže mi držte palce ať to všechno zvládnu. :)
Příští měsíc má Meryl narozeniny, takže jsem nemohla vybrat jinak. :)

Téma: Malá Meryl

Fotka měsíce - Květen 2015

1. dubna 2015 v 18:20 | Merylka
Nemůžu uvěřit, že už je duben. Můj poslední měsíc před maturitou a víte co? Já stále nic neumím, ani jsem se nezačala učit, ale Bůh ví proč mám pocit, že kdyby tu maturitu měla dělat zítra tak bych na 100% prošla. :D Uvidíme, jak to nakonec dopadne, každopdáně vítěznou fotku můžete již vidět v menu a na měsíc Květen budete vybírat z fotek Grace, která na začátku ledna nafotila nový photoshoot a je naprosto úžasný :)

Téma: Grace Gummer

Fotka měsíce - Duben 2015

1. března 2015 v 17:42 | Merylka
Vítěznou fotku za měsíc březen již můžete vidět v menu. Vybrali jste Meryl s Julii Roberts (mimochodem, taky můj favorit). Na duben jsem vybrala fotky z nejnovějšího photoshootu Merylininy nejmladší dcery Louisy Gummer. Takže vybrat vítěze je jen na Vás. :)

Téma: Louisa Gummer

Fotka měsíce - Březen 2015

1. února 2015 v 14:13 | Merylka
Vítěznou fotku za únor už můžete vidět v menu a nyní budete vybírat fotku za březen. Je vážně neuvěřitelné, jak to rychle letí :) Za chvilku maturuji a nemám ani jedinou otázku hotovou, natož, abych se učila :D Nevadí, fotky jsem vybrala z nejnovější akce, kde se Meryl objevila a to ze SAG Awards. :)

Téma: SAG Awards 2015

Fotka měsíce - Únor 2015

1. ledna 2015 v 14:19 | Merylka
Dodatečně Vám všem přeji Šťastný Nový Rok 2015. Hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a úspěchů. :) Původně jsem chtěla po půlnoci napsat článek, ale plány se trochu změnili a Silvestr jsme neslavili doma ale v hospodě, takže jsme přišli domů trochu déle. :) Vítěznou fotku za leden, už můžete vidět v menu :)

Téma: Meryl Streep a Diane Keaton ve filmu Marvinův pokoj

Fotka měsíce - Leden 2015

7. prosince 2014 v 19:56 | Merylka
Pro mě je to neuvěřitelné, že už budete vybírat fotku na leden roku 2015. Ten čas neuvěřitelně letí a vždy si to nejvíce uvědomuji na své narozeniny a na Vánoce. :) Každopádně budete vybírat fotku z nejnovějších akcí, na kterých Meryl v nejbližší době byla. :)

Téma: Appearances of Meryl

Fotka měsíce - Prosinec 2014

2. listopadu 2014 v 11:18 | Merylka
Je to neuvěřitelné, že ano? Už bude prosinec, ale já musím říct, že s dárkami jsem na tom skvěle. Chybí jen pár a ty dokoupím tenhle měsíc, prostě jsem dárky začala kupovat od září a poprvé za můj život nebudu nic shánět na poslední chvíli, jak jste na tom vy? :)

Téma: Meryl v roce 2009

Fotka měsíce - Listopad 2014

5. října 2014 v 9:09 | Merylka
Začal říjen a vy budete vybírat fotku na listopadu, to to ale utíká, za chvilku tu jsou Vánoce a já mám jen tři dárky :) Taky bych se měla začít učit na maturitu, už je nejvyšší čas, ale stále se mi do toho nějak moc nechce. Vítěznou fotku z minulého kola již můžete vidět v menu a nyní budete vybírat fotku s Henrym, jelikož v listopadu má narozeniny. :)

Téma: Henry GummerPokud jste ještě nehlasovali v anketě Šaty roku 2014, tak prosím hlasujte ZDE, hlasování v 1.kole skončí posledního října. :)

Fotka měsíce - Říjen 2014

31. srpna 2014 v 11:16 | Merylka
A je tu září, jednou to prostě přijít muselo a bohužel je to tady. Nevadí, vítěznou fotku můžete vidět v menu a na měsíc říjen, budete vybírat fotku z filmu Lovec jelenů. :)

Téma: Lovec jelenů (1978)

Fotka měsíce - Září 2014

2. srpna 2014 v 22:25 | Merylka
Chjo...už budete vybírat fotku na září. Je pravda, že mi červenec docela pomalu utekl a snažila jsem se užívat další den, ale vědomí, že za měsíc bych měla jít do maturitního ročníku mě docela děsí! :D No nic fotku, kterou jste zvolili můžete již vidět v menu. Vyhrála se 14-ti hlasy a nyní budete vybírat fotku měsíce s Meryl a jejím manželem Donem, jelikož v září slaví své 36.výročí svatby. :)

Téma: Meryl & Don

POTM - Červenec 2014

2. července 2014 v 20:20 | Merylka
Fotkou na měsíc červenc se stala fotko s č.3 :)
č.1 ... 2 hlasy
č.2 ... 4 hlasy
č.3 ... 10 hlasů

Fotka měsíce Červenec 2014:

Fotka měsíce - Červenec 2014

8. června 2014 v 9:09 | Merylka
Taky tomu už nemůžete uvěřit? Vždyť zachvilku jsem tady zase Vánoce! :D Prázdniny utečou jakoby nic a mě začne maturitní honička :D No vůbec se na to netěším, každopádně jelikož se blíží prázdniny, tak jsem si pro Vás připravila na výběr z fotek, které vyfotili papparazi, když Meryl byla na pláži, na kole nebo v Istanbulu. :)

Téma: Meryl na prázdninách
č.1

POTM - Červen 2014

8. června 2014 v 9:05 | Merylka
Fotkou za měsíc červen se stala fotka s č.2 :)

č.1 ... 5 hlasů
č.2 ... 7 hlasů
č.3 ... 5 hlasů

Fotka měsíce Červen 2014:
 
 

Reklama